NEXT LEVEL HORECA S.R.L.

Radiată din 12 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NEXT LEVEL HORECA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 40964293, Nr. Reg. Com. J09/391/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4634 - Comert cu ridicata al bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, SAT VĂRSĂTURA COM. CHISCANI, STR. ŞOSEAUA DE CENTURĂ, NR.1D, CONSTRUCTIA C1, CAMERA 7, cod poștal 817027. Societatea este radiată din data de 12 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEXT LEVEL HORECA S.R.L.
CUI
40964293
Stare
Radiată din 12 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J09/391/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, SAT VĂRSĂTURA COM. CHISCANI, STR. ŞOSEAUA DE CENTURĂ, NR.1D, CONSTRUCTIA C1, CAMERA 7
Cod poștal
817027
Cod CAEN
4634
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al bauturilor

Situații financiare

În 2024, NEXT LEVEL HORECA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.000 lei, o pierdere netă de 61.080 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 342.699 lei2020 · Cifra de afaceri: 641.964 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2019 · Profit net: 45.768 lei2020 · Profit net: 36.239 lei2022 · Profit net: −191 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −61.080 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 342.699 lei20192020: 641.964 lei642 mii20202022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 20.000 lei20 mii2024
Profit net lei
2019: 45.768 lei46 mii20192020: 36.239 lei20202022: −191 lei20222023: 0 lei20232024: −61.080 lei−61 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NEXT LEVEL HORECA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 20.000 lei în creștere față de 2023 −61.080 lei în scădere față de 2023 47.560 lei în creștere față de 2023 — 158.390 lei 110.839 lei —
2023 0 lei 0 lei în creștere față de 2022 35.931 lei în creștere față de 2022 — 207.841 lei 171.919 lei —
2022 0 lei în scădere față de 2020 −191 lei în scădere față de 2020 35.921 lei în scădere față de 2020 — 207.840 lei 171.919 lei —
2020 641.964 lei în creștere față de 2019 36.239 lei în scădere față de 2019 357.679 lei în scădere față de 2019 — 439.886 lei 82.207 lei 1
2019 342.699 lei 45.768 lei 560.849 lei 0 lei 606.817 lei 45.968 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare