NEXT LEVEL QUALITY PRODUCTION SRL

NEXT LEVEL QUALITY PRODUCTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 37564181, Nr. Reg. Com. J29/1069/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 12 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.175, BL.3D, SC.B, ET.PARTER, AP.20, cod poștal 100410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEXT LEVEL QUALITY PRODUCTION SRL
CUI
37564181
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1069/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 mai 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.175, BL.3D, SC.B, ET.PARTER, AP.20
Cod poștal
100410
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, NEXT LEVEL QUALITY PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.200 lei, o pierdere netă de 219.178 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii20172018201920202023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 225.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 553.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 125.461 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.200 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 2.903 lei2019 · Profit net: −93.843 lei2020 · Profit net: 210.734 lei2023 · Profit net: 505.395 lei2024 · Profit net: −81.184 lei2025 · Profit net: −219.178 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.000 lei20192020: 225.000 lei20202023: 553.428 lei553 mii20232024: 125.461 lei20242025: 7.200 lei7 mii2025
Profit net lei
2017: 0 lei20172018: 2.903 lei20182019: −93.843 lei20192020: 210.734 lei20202023: 505.395 lei505 mii20232024: −81.184 lei20242025: −219.178 lei−219 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEXT LEVEL QUALITY PRODUCTION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.200 lei în scădere față de 2024 −219.178 lei în scădere față de 2024 1.615.980 lei în scădere față de 2024 1.115.512 lei 1.809.541 lei 516.639 lei 1
2024 125.461 lei în scădere față de 2023 −81.184 lei în scădere față de 2023 1.656.419 lei în creștere față de 2023 1.414.702 lei 1.969.158 lei 735.817 lei 1
2023 553.428 lei în creștere față de 2020 505.395 lei în creștere față de 2020 1.128.354 lei în creștere față de 2020 1.381.195 lei 1.754.974 lei 817.001 lei 1
2020 225.000 lei în creștere față de 2019 210.734 lei în creștere față de 2019 70.820 lei în creștere față de 2019 24.592 lei 206.752 lei 120.104 lei —
2019 18.000 lei −93.843 lei în scădere față de 2018 63.719 lei în creștere față de 2018 86.957 lei 20.442 lei −90.740 lei —
2018 — 2.903 lei în creștere față de 2017 63.562 lei în creștere față de 2017 148.252 lei 2.833 lei 3.103 lei 2
2017 — 0 lei 122 lei 122 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.