NIC-ZEN S.R.L.

NIC-ZEN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41645250, Nr. Reg. Com. J2019001557330. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 16 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. VORONEŢ, NR.199, cod poștal 725300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIC-ZEN S.R.L.
CUI
41645250
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001557330
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 septembrie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. VORONEŢ, NR.199
Cod poștal
725300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, NIC-ZEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130.187 lei, un profit net de 23.854 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.126 lei2020 · Cifra de afaceri: 34.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 76.479 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.212 lei2023 · Cifra de afaceri: 114.581 lei2024 · Cifra de afaceri: 126.963 lei2025 · Cifra de afaceri: 130.187 lei2019 · Profit net: −983 lei2020 · Profit net: 11.334 lei2021 · Profit net: 37.405 lei2022 · Profit net: 25.003 lei2023 · Profit net: 18.863 lei2024 · Profit net: 12.486 lei2025 · Profit net: 23.854 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.126 lei20192020: 34.080 lei20202021: 76.479 lei20212022: 61.212 lei20222023: 114.581 lei20232024: 126.963 lei20242025: 130.187 lei130 mii2025
Profit net lei
2019: −983 lei−98320192020: 11.334 lei20202021: 37.405 lei37 mii20212022: 25.003 lei20222023: 18.863 lei20232024: 12.486 lei20242025: 23.854 lei24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NIC-ZEN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 130.187 lei în creștere față de 2024 23.854 lei în creștere față de 2024 5.387 lei în creștere față de 2024 19.090 lei 42.415 lei 56.118 lei 1
2024 126.963 lei în creștere față de 2023 12.486 lei în scădere față de 2023 4.947 lei în scădere față de 2023 7.903 lei 53.308 lei 56.264 lei 1
2023 114.581 lei în creștere față de 2022 18.863 lei în scădere față de 2022 9.160 lei în creștere față de 2022 1.285 lei 61.653 lei 53.778 lei —
2022 61.212 lei în scădere față de 2021 25.003 lei în scădere față de 2021 5.819 lei în scădere față de 2021 1.799 lei 76.979 lei 72.959 lei —
2021 76.479 lei în creștere față de 2020 37.405 lei în creștere față de 2020 9.974 lei în creștere față de 2020 2.313 lei 55.617 lei 47.956 lei —
2020 34.080 lei în creștere față de 2019 11.334 lei în creștere față de 2019 7.177 lei în scădere față de 2019 — 17.728 lei 10.551 lei 1 în creștere față de 2019
2019 4.126 lei −983 lei 8.124 lei — 7.341 lei −783 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare