NICANOR CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 19 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NICANOR CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41843443, Nr. Reg. Com. J22/3383/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 1 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT VLĂDENI COM. VLĂDENI, REGISTRUL AGRICOL POZIŢIA 48, VOLUM 13, TIP 1, cod poștal 707590. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 19 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICANOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41843443
Stare
Inactivă fiscal din 19 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J22/3383/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 noiembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT VLĂDENI COM. VLĂDENI, REGISTRUL AGRICOL POZIŢIA 48, VOLUM 13, TIP 1
Cod poștal
707590
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, NICANOR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 754.634 lei, un profit net de 239.008 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 32.620 lei2020 · Cifra de afaceri: 594.688 lei2021 · Cifra de afaceri: 586.580 lei2022 · Cifra de afaceri: 670.930 lei2023 · Cifra de afaceri: 754.634 lei2019 · Profit net: 4.837 lei2020 · Profit net: 174.196 lei2021 · Profit net: 59.772 lei2022 · Profit net: 121.628 lei2023 · Profit net: 239.008 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 32.620 lei20192020: 594.688 lei20202021: 586.580 lei20212022: 670.930 lei20222023: 754.634 lei755 mii2023
Profit net lei
2019: 4.837 lei20192020: 174.196 lei20202021: 59.772 lei20212022: 121.628 lei20222023: 239.008 lei239 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru NICANOR CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 754.634 lei în creștere față de 2022 239.008 lei în creștere față de 2022 425.986 lei în creștere față de 2022 — 1.025.628 lei 599.642 lei 2 în creștere față de 2022
2022 670.930 lei în creștere față de 2021 121.628 lei în creștere față de 2021 417.499 lei în creștere față de 2021 — 778.132 lei 360.633 lei 1
2021 586.580 lei în scădere față de 2020 59.772 lei în scădere față de 2020 394.891 lei în creștere față de 2020 — 633.896 lei 239.005 lei 1 în scădere față de 2020
2020 594.688 lei în creștere față de 2019 174.196 lei în creștere față de 2019 236.249 lei în creștere față de 2019 — 415.482 lei 179.233 lei 2 în creștere față de 2019
2019 32.620 lei 4.837 lei 160.002 lei — 165.039 lei 5.037 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare