NICE RESIDENCE S.R.L.

NICE RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40033317, Nr. Reg. Com. J23/5109/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LIBERTĂŢII, NR.54, ET.1, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICE RESIDENCE S.R.L.
CUI
40033317
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5109/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 octombrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LIBERTĂŢII, NR.54, ET.1, AP.4
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2024, NICE RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105.500 lei, un profit net de 37.139 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 1.081.816 lei2020 · Cifra de afaceri: 552.079 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.854.084 lei2023 · Cifra de afaceri: 340.417 lei2024 · Cifra de afaceri: 105.500 lei2018 · Profit net: −3.166 lei2019 · Profit net: 602.653 lei2020 · Profit net: 51.899 lei2021 · Profit net: −16.625 lei2022 · Profit net: 1.207.669 lei2023 · Profit net: 70.480 lei2024 · Profit net: 37.139 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.081.816 lei20192020: 552.079 lei20202022: 2.854.084 lei2,9 mil.20222023: 340.417 lei20232024: 105.500 lei106 mii2024
Profit net lei
2018: −3.166 lei20182019: 602.653 lei20192020: 51.899 lei20202021: −16.625 lei−17 mii20212022: 1.207.669 lei1,2 mil.20222023: 70.480 lei20232024: 37.139 lei37 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NICE RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 105.500 lei în scădere față de 2023 37.139 lei în scădere față de 2023 66.048 lei în scădere față de 2023 — 103.427 lei 37.379 lei 1
2023 340.417 lei în scădere față de 2022 70.480 lei în scădere față de 2022 169.479 lei în creștere față de 2022 — 240.200 lei 70.721 lei 1
2022 2.854.084 lei 1.207.669 lei în creștere față de 2021 151.122 lei în scădere față de 2021 — 1.359.031 lei 1.207.909 lei 1
2021 — −16.625 lei în scădere față de 2020 1.252.941 lei în creștere față de 2020 — 1.288.457 lei 35.516 lei 1
2020 552.079 lei în scădere față de 2019 51.899 lei în scădere față de 2019 489 lei în scădere față de 2019 — 52.631 lei 52.142 lei 1
2019 1.081.816 lei 602.653 lei în creștere față de 2018 921.835 lei în creștere față de 2018 — 1.521.522 lei 599.687 lei 1
2018 — −3.166 lei 243.242 lei 667 lei 239.609 lei −2.966 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare