NICO IMOBILIARE LUX S.R.L.

NICO IMOBILIARE LUX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41177485, Nr. Reg. Com. J2019000715289. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.231. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICO IMOBILIARE LUX S.R.L.
CUI
41177485
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000715289
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.231
Cod CAEN
6811
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2025, NICO IMOBILIARE LUX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 603.848 lei, o pierdere netă de 19.686 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 51.094 lei2020 · Cifra de afaceri: 208.795 lei2021 · Cifra de afaceri: 152.242 lei2022 · Cifra de afaceri: 219.263 lei2023 · Cifra de afaceri: 371.192 lei2024 · Cifra de afaceri: 476.372 lei2025 · Cifra de afaceri: 603.848 lei2019 · Profit net: −18.151 lei2020 · Profit net: 618.888 lei2021 · Profit net: 30.266 lei2022 · Profit net: 52.884 lei2023 · Profit net: 132.308 lei2024 · Profit net: −114.849 lei2025 · Profit net: −19.686 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 51.094 lei20192020: 208.795 lei20202021: 152.242 lei20212022: 219.263 lei20222023: 371.192 lei20232024: 476.372 lei20242025: 603.848 lei604 mii2025
Profit net lei
2019: −18.151 lei20192020: 618.888 lei619 mii20202021: 30.266 lei20212022: 52.884 lei20222023: 132.308 lei20232024: −114.849 lei−115 mii20242025: −19.686 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NICO IMOBILIARE LUX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 603.848 lei în creștere față de 2024 −19.686 lei în creștere față de 2024 9.933.683 lei în creștere față de 2024 8.902.719 lei 1.214.955 lei 183.991 lei 2
2024 476.372 lei în creștere față de 2023 −114.849 lei în scădere față de 2023 9.821.646 lei în creștere față de 2023 9.160.920 lei 862.272 lei 201.546 lei 2 în creștere față de 2023
2023 371.192 lei în creștere față de 2022 132.308 lei în creștere față de 2022 7.688.523 lei în creștere față de 2022 6.044.588 lei 1.960.330 lei 316.395 lei 1 în scădere față de 2022
2022 219.263 lei în creștere față de 2021 52.884 lei în creștere față de 2021 6.692.329 lei în creștere față de 2021 6.138.860 lei 737.556 lei 184.087 lei 2
2021 152.242 lei în scădere față de 2020 30.266 lei în scădere față de 2020 6.422.527 lei în creștere față de 2020 5.920.332 lei 633.398 lei 131.203 lei 2 în creștere față de 2020
2020 208.795 lei în creștere față de 2019 618.888 lei în creștere față de 2019 3.730.683 lei în creștere față de 2019 919.920 lei 3.411.700 lei 600.937 lei 1
2019 51.094 lei −18.151 lei 1.784.323 lei 1.692.475 lei 73.897 lei −17.951 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare