NICOL MARIUS CONSTRUCT S.R.L.

NICOL MARIUS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41730436, Nr. Reg. Com. J03/2448/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 7 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. BANAT, NR.20, BL.B16, SC.F, ET.P, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICOL MARIUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41730436
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/2448/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 octombrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. BANAT, NR.20, BL.B16, SC.F, ET.P, AP.2
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2025, NICOL MARIUS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.900.018 lei, un profit net de 226.282 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 75.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 480.335 lei2021 · Cifra de afaceri: 686.048 lei2022 · Cifra de afaceri: 933.482 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.717.628 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.952.686 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.900.018 lei2019 · Profit net: 62.967 lei2020 · Profit net: 261.912 lei2021 · Profit net: 60.287 lei2022 · Profit net: 69.077 lei2023 · Profit net: 262.937 lei2024 · Profit net: 501.624 lei2025 · Profit net: 226.282 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 75.300 lei20192020: 480.335 lei20202021: 686.048 lei20212022: 933.482 lei20222023: 1.717.628 lei20232024: 2.952.686 lei3,0 mil.20242025: 2.900.018 lei2,9 mil.2025
Profit net lei
2019: 62.967 lei20192020: 261.912 lei20202021: 60.287 lei20212022: 69.077 lei20222023: 262.937 lei20232024: 501.624 lei502 mii20242025: 226.282 lei226 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NICOL MARIUS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.900.018 lei în scădere față de 2024 226.282 lei în scădere față de 2024 1.073.109 lei în scădere față de 2024 1.407.433 lei 1.047.995 lei 1.382.319 lei 9 în creștere față de 2024
2024 2.952.686 lei în creștere față de 2023 501.624 lei în creștere față de 2023 1.438.720 lei în creștere față de 2023 1.618.869 lei 975.888 lei 1.156.037 lei 6 în creștere față de 2023
2023 1.717.628 lei în creștere față de 2022 262.937 lei în creștere față de 2022 939.037 lei în creștere față de 2022 896.952 lei 696.498 lei 654.413 lei 4
2022 933.482 lei în creștere față de 2021 69.077 lei în creștere față de 2021 336.384 lei în scădere față de 2021 444.370 lei 283.490 lei 391.476 lei 4
2021 686.048 lei în creștere față de 2020 60.287 lei în scădere față de 2020 388.092 lei în creștere față de 2020 358.392 lei 352.099 lei 322.399 lei 4 în creștere față de 2020
2020 480.335 lei în creștere față de 2019 261.912 lei în creștere față de 2019 22.291 lei în creștere față de 2019 — 284.403 lei 262.112 lei 2 în creștere față de 2019
2019 75.300 lei 62.967 lei 13.833 lei — 77.000 lei 63.167 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare