NICOLES COUTURE S.R.L.

Radiată din 10 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NICOLES COUTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39528916, Nr. Reg. Com. J40/8948/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 22 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.15, PARTER, CAMERA 1, BL.R25, SC.A, AP.1, cod poștal 021154. Societatea este radiată din data de 10 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICOLES COUTURE S.R.L.
CUI
39528916
Stare
Radiată din 10 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/8948/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.15, PARTER, CAMERA 1, BL.R25, SC.A, AP.1
Cod poștal
021154
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2024, NICOLES COUTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.220 lei, o pierdere netă de 6.671 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 300 lei2019 · Cifra de afaceri: 740 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.429 lei2021 · Cifra de afaceri: 56.779 lei2022 · Cifra de afaceri: 33.994 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.111 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.220 lei2018 · Profit net: −1.389 lei2019 · Profit net: −2.132 lei2020 · Profit net: 1.810 lei2021 · Profit net: −27.846 lei2022 · Profit net: −14.097 lei2023 · Profit net: −12.316 lei2024 · Profit net: −6.671 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 300 lei20182019: 740 lei20192020: 13.429 lei20202021: 56.779 lei57 mii20212022: 33.994 lei20222023: 37.111 lei20232024: 6.220 lei6 mii2024
Profit net lei
2018: −1.389 lei20182019: −2.132 lei20192020: 1.810 lei2 mii20202021: −27.846 lei−28 mii20212022: −14.097 lei20222023: −12.316 lei20232024: −6.671 lei−7 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NICOLES COUTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 6.220 lei în scădere față de 2023 −6.671 lei în creștere față de 2023 62.554 lei în scădere față de 2023 — 113 lei −62.441 lei 1
2023 37.111 lei în creștere față de 2022 −12.316 lei în creștere față de 2022 62.864 lei în creștere față de 2022 — 7.095 lei −55.769 lei 1
2022 33.994 lei în scădere față de 2021 −14.097 lei în creștere față de 2021 52.673 lei în creștere față de 2021 — 9.219 lei −43.454 lei 1
2021 56.779 lei în creștere față de 2020 −27.846 lei în scădere față de 2020 46.025 lei în creștere față de 2020 — 16.669 lei −29.356 lei 1
2020 13.429 lei în creștere față de 2019 1.810 lei în creștere față de 2019 19.031 lei în creștere față de 2019 — 17.520 lei −1.511 lei 1
2019 740 lei în creștere față de 2018 −2.132 lei în scădere față de 2018 4.412 lei în creștere față de 2018 — 891 lei −3.521 lei —
2018 300 lei −1.389 lei 1.700 lei — 311 lei −1.389 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare