NICU STANCI TRANS S.R.L.

NICU STANCI TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41141538, Nr. Reg. Com. J30/611/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 20 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT VETIŞ COM. VETIŞ, STR. CIREŞULUI, NR.32, cod poștal 447355. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICU STANCI TRANS S.R.L.
CUI
41141538
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/611/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 mai 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT VETIŞ COM. VETIŞ, STR. CIREŞULUI, NR.32
Cod poștal
447355
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, NICU STANCI TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.201.662 lei, o pierdere netă de 82.961 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 334.392 lei2020 · Cifra de afaceri: 611.918 lei2021 · Cifra de afaceri: 730.639 lei2022 · Cifra de afaceri: 633.362 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.003.551 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.256.447 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.201.662 lei2019 · Profit net: 82.184 lei2020 · Profit net: 67.420 lei2021 · Profit net: 103.442 lei2022 · Profit net: 3.044 lei2023 · Profit net: −190.881 lei2024 · Profit net: −179.283 lei2025 · Profit net: −82.961 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 334.392 lei20192020: 611.918 lei20202021: 730.639 lei20212022: 633.362 lei20222023: 1.003.551 lei20232024: 1.256.447 lei1,3 mil.20242025: 1.201.662 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 82.184 lei20192020: 67.420 lei20202021: 103.442 lei103 mii20212022: 3.044 lei20222023: −190.881 lei−191 mii20232024: −179.283 lei20242025: −82.961 lei−83 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NICU STANCI TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.201.662 lei în scădere față de 2024 −82.961 lei în creștere față de 2024 718.090 lei în scădere față de 2024 179.478 lei 120.080 lei −394.834 lei 4
2024 1.256.447 lei în creștere față de 2023 −179.283 lei în creștere față de 2023 795.928 lei în scădere față de 2023 299.938 lei 127.499 lei −311.873 lei 4 în creștere față de 2023
2023 1.003.551 lei în creștere față de 2022 −190.881 lei în scădere față de 2022 924.280 lei în creștere față de 2022 360.066 lei 347.228 lei −132.590 lei 3
2022 633.362 lei în scădere față de 2021 3.044 lei în scădere față de 2021 733.407 lei în creștere față de 2021 530.060 lei 160.668 lei 58.291 lei 3
2021 730.639 lei în creștere față de 2020 103.442 lei în creștere față de 2020 184.796 lei în creștere față de 2020 162.936 lei 127.937 lei 133.247 lei 3
2020 611.918 lei în creștere față de 2019 67.420 lei în scădere față de 2019 32.645 lei în scădere față de 2019 40.225 lei 142.224 lei 149.804 lei 3 în creștere față de 2019
2019 334.392 lei 82.184 lei 44.088 lei 21.388 lei 105.084 lei 82.384 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare