NICULICI M&A S.R.L.

NICULICI M&A S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 39716421, Nr. Reg. Com. J2018000706288. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4721 - Comert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.151, BL.T1, SC.1, ET.3, AP.13, cod poștal 235100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NICULICI M&A S.R.L.
CUI
39716421
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000706288
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.151, BL.T1, SC.1, ET.3, AP.13
Cod poștal
235100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4721
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, NICULICI M&A S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.885 lei, un profit net de 4.617 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii25 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 12.198 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.679 lei2023 · Cifra de afaceri: 489 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.885 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: −419 lei2020 · Profit net: 2.655 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −240 lei2023 · Profit net: −1.118 lei2024 · Profit net: 4.617 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 12.198 lei20192020: 13.679 lei20202023: 489 lei20232024: 21.885 lei22 mii2024
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: −419 lei20192020: 2.655 lei20202021: 0 lei20212022: −240 lei20222023: −1.118 lei−1 mii20232024: 4.617 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NICULICI M&A S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 21.885 lei în creștere față de 2023 4.617 lei în creștere față de 2023 4.611 lei în creștere față de 2023 — 10.106 lei 5.495 lei —
2023 489 lei −1.118 lei în scădere față de 2022 2.215 lei în creștere față de 2022 — 3.093 lei 878 lei —
2022 — −240 lei în scădere față de 2021 715 lei — 2.711 lei 1.996 lei —
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 715 lei — 2.951 lei 2.236 lei —
2020 13.679 lei în creștere față de 2019 2.655 lei în creștere față de 2019 715 lei în scădere față de 2019 — 2.951 lei 2.236 lei —
2019 12.198 lei −419 lei în scădere față de 2018 1.697 lei în creștere față de 2018 — 1.278 lei −419 lei —
2018 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare