NIELY BEST CONSTRUCT S.R.L.

NIELY BEST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40713216, Nr. Reg. Com. J29/1120/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIELY BEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40713216
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1120/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.25
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, NIELY BEST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.201.642 lei, un profit net de 432.627 lei și un număr mediu de 21 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.381.411 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.173.675 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.942.496 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.340.793 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.621.807 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.719.202 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.201.642 lei2019 · Profit net: 513.973 lei2020 · Profit net: 831.182 lei2021 · Profit net: 774.833 lei2022 · Profit net: 1.054.366 lei2023 · Profit net: 805.373 lei2024 · Profit net: 810.891 lei2025 · Profit net: 432.627 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.381.411 lei20192020: 2.173.675 lei20202021: 1.942.496 lei20212022: 2.340.793 lei20222023: 2.621.807 lei20232024: 2.719.202 lei20242025: 4.201.642 lei4,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 513.973 lei20192020: 831.182 lei20202021: 774.833 lei20212022: 1.054.366 lei1,1 mil.20222023: 805.373 lei20232024: 810.891 lei20242025: 432.627 lei433 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NIELY BEST CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.201.642 lei în creștere față de 2024 432.627 lei în scădere față de 2024 1.591.504 lei în creștere față de 2024 171.412 lei 1.845.844 lei 432.867 lei 21
2024 2.719.202 lei în creștere față de 2023 810.891 lei în creștere față de 2023 351.196 lei în creștere față de 2023 164.928 lei 1.489.901 lei 1.312.870 lei 21 în scădere față de 2023
2023 2.621.807 lei în creștere față de 2022 805.373 lei în scădere față de 2022 316.395 lei în scădere față de 2022 33.229 lei 1.679.573 lei 1.399.979 lei 25 în creștere față de 2022
2022 2.340.793 lei în creștere față de 2021 1.054.366 lei în creștere față de 2021 465.544 lei în creștere față de 2021 69.869 lei 1.450.281 lei 1.054.606 lei 24 în creștere față de 2021
2021 1.942.496 lei în scădere față de 2020 774.833 lei în scădere față de 2020 329.463 lei în creștere față de 2020 89.875 lei 1.014.661 lei 775.073 lei 22 în scădere față de 2020
2020 2.173.675 lei în creștere față de 2019 831.182 lei în creștere față de 2019 305.786 lei în creștere față de 2019 109.067 lei 1.028.101 lei 831.382 lei 23 în creștere față de 2019
2019 1.381.411 lei 513.973 lei 203.664 lei 117.821 lei 600.016 lei 514.173 lei 21

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare