NIK FINISAJE CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 11 noiembrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NIK FINISAJE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39934043, Nr. Reg. Com. J23/4749/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. PROGRESULUI, NR.79B, cod poștal 077042. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 11 noiembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIK FINISAJE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39934043
Stare
Inactivă fiscal din 11 noiembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/4749/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. PROGRESULUI, NR.79B
Cod poștal
077042
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2021, NIK FINISAJE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.000 lei, o pierdere netă de 86.361 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 70.375 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.038.849 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.996 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2018 · Profit net: 65.492 lei2019 · Profit net: 907.211 lei2020 · Profit net: −184.872 lei2021 · Profit net: −86.361 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 70.375 lei20182019: 1.038.849 lei1,0 mil.20192020: 120.996 lei20202021: 10.000 lei10 mii2021
Profit net lei
2018: 65.492 lei20182019: 907.211 lei907 mii20192020: −184.872 lei−185 mii20202021: −86.361 lei−86 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru NIK FINISAJE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 10.000 lei în scădere față de 2020 −86.361 lei în creștere față de 2020 279.364 lei în creștere față de 2020 29.582 lei 951.452 lei 701.670 lei 1
2020 120.996 lei în scădere față de 2019 −184.872 lei în scădere față de 2019 255.382 lei în creștere față de 2019 22.545 lei 1.020.868 lei 788.031 lei 1 în scădere față de 2019
2019 1.038.849 lei în creștere față de 2018 907.211 lei în creștere față de 2018 66.940 lei în creștere față de 2018 1.877 lei 1.037.966 lei 972.903 lei 2
2018 70.375 lei 65.492 lei 26.905 lei — 92.597 lei 65.692 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare