NINA MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 18406584, Nr. Reg. Com. J21/89/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CALEA BUCURESTI, NR.54, BL.OD1, ET.4, AP.17, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- NINA MED S.R.L.
- CUI
- 18406584
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J21/89/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 februarie 2006
- Județ
- Ialomița
- Sediul social
- JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CALEA BUCURESTI, NR.54, BL.OD1, ET.4, AP.17
- Cod poștal
- 925300
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4773
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, NINA MED S.R.L. a raportat o pierdere netă de 300 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −300 lei în scădere față de 2024 | 65.118 lei în creștere față de 2024 | — | — | −65.118 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 64.818 lei | — | — | −64.818 lei | — |
| 2023 | — | −250 lei | 64.818 lei în creștere față de 2022 | — | — | −64.818 lei | — |
| 2022 | — | −250 lei în scădere față de 2021 | 64.568 lei în creștere față de 2021 | — | — | −64.568 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 64.440 lei | — | 122 lei | −64.318 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 64.440 lei | — | 122 lei | −64.318 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | 97 lei în creștere față de 2018 | 64.440 lei | — | 122 lei | −64.318 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 64.440 lei | — | 25 lei | −64.415 lei | — |
| 2017 | 36.379 lei în scădere față de 2016 | −9.431 lei în creștere față de 2016 | 64.440 lei în scădere față de 2016 | — | 25 lei | −64.415 lei | 0 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 70.430 lei | −13.237 lei | 66.355 lei | — | 11.371 lei | −54.984 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
