NINIS FOOD SHOP SRL-D

Radiată din 13 martie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NINIS FOOD SHOP SRL-D este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38104114, Nr. Reg. Com. J35/3466/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 17 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT ŞANDRA COM. ŞANDRA, NR.361, cod poștal 307065. Societatea este radiată din data de 13 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NINIS FOOD SHOP SRL-D
CUI
38104114
Stare
Radiată din 13 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J35/3466/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 august 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT ŞANDRA COM. ŞANDRA, NR.361
Cod poștal
307065
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2022, NINIS FOOD SHOP SRL-D a raportat o pierdere netă de 510 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−8 mii−5 mii−3 mii03 mii5 mii2017201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 3.952 lei2019 · Cifra de afaceri: 402 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: −6.568 lei2019 · Profit net: −2.631 lei2020 · Profit net: −715 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −510 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.952 lei4 mii20182019: 402 lei4022019
Profit net lei
2017: 0 lei020172018: −6.568 lei−7 mii20182019: −2.631 lei20192020: −715 lei20202021: 0 lei20212022: −510 lei−5102022
Indicatori financiari pe ani pentru NINIS FOOD SHOP SRL-D
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −510 lei în scădere față de 2021 10.224 lei în creștere față de 2021 — — −10.224 lei —
2021 — 0 lei în creștere față de 2020 9.952 lei — 238 lei −9.714 lei —
2020 — −715 lei în creștere față de 2019 9.952 lei în scădere față de 2019 — 238 lei −9.714 lei —
2019 402 lei în scădere față de 2018 −2.631 lei în creștere față de 2018 9.953 lei în creștere față de 2018 — 954 lei −8.999 lei —
2018 3.952 lei −6.568 lei în scădere față de 2017 7.321 lei în creștere față de 2017 — 953 lei −6.368 lei —
2017 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare