NIRO INSTAL SOLUTIONS S.R.L.

NIRO INSTAL SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38935318, Nr. Reg. Com. J2018000418299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RAHOVEI, NR.39. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIRO INSTAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38935318
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000418299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RAHOVEI, NR.39
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, NIRO INSTAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 845.511 lei, un profit net de 69.472 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 481.992 lei2019 · Cifra de afaceri: 942.374 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.050.091 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.221.406 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.725.284 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.103.690 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.516.531 lei2025 · Cifra de afaceri: 845.511 lei2018 · Profit net: 106.842 lei2019 · Profit net: 93.602 lei2020 · Profit net: 170.825 lei2021 · Profit net: −72.493 lei2022 · Profit net: 49.840 lei2023 · Profit net: 243.274 lei2024 · Profit net: 94.922 lei2025 · Profit net: 69.472 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 481.992 lei'182019: 942.374 lei'192020: 2.050.091 lei'202021: 1.221.406 lei'212022: 1.725.284 lei'222023: 4.103.690 lei4,1 mil.'232024: 1.516.531 lei'242025: 845.511 lei846 mii'25
Profit net lei
2018: 106.842 lei'182019: 93.602 lei'192020: 170.825 lei'202021: −72.493 lei−72 mii'212022: 49.840 lei'222023: 243.274 lei243 mii'232024: 94.922 lei'242025: 69.472 lei69 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NIRO INSTAL SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 845.511 lei în scădere față de 2024 69.472 lei în scădere față de 2024 464.700 lei în creștere față de 2024 115.787 lei 1.072.767 lei 723.854 lei 6 în scădere față de 2024
2024 1.516.531 lei în scădere față de 2023 94.922 lei în scădere față de 2023 341.891 lei în scădere față de 2023 165.229 lei 836.599 lei 659.937 lei 7 în scădere față de 2023
2023 4.103.690 lei în creștere față de 2022 243.274 lei în creștere față de 2022 373.498 lei în scădere față de 2022 341.168 lei 620.210 lei 592.190 lei 9 în scădere față de 2022
2022 1.725.284 lei în creștere față de 2021 49.840 lei în creștere față de 2021 459.889 lei în creștere față de 2021 268.077 lei 540.728 lei 348.916 lei 11 în creștere față de 2021
2021 1.221.406 lei în scădere față de 2020 −72.493 lei în scădere față de 2020 170.568 lei în scădere față de 2020 225.963 lei 243.527 lei 299.076 lei 10 în creștere față de 2020
2020 2.050.091 lei în creștere față de 2019 170.825 lei în creștere față de 2019 331.476 lei în creștere față de 2019 277.062 lei 425.673 lei 371.569 lei 8
2019 942.374 lei în creștere față de 2018 93.602 lei în scădere față de 2018 146.962 lei în creștere față de 2018 140.168 lei 207.253 lei 200.744 lei 8 în creștere față de 2018
2018 481.992 lei 106.842 lei 126.452 lei 71.110 lei 162.160 lei 107.042 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare