NIRVANA PIZZA S.R.L.

Activitate suspendată din 9 mai 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NIRVANA PIZZA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 41776107, Nr. Reg. Com. J02/1746/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 16 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT GHIOROC COM. GHIOROC, GHIOROC, NR.87, cod poștal 317135. Societatea are activitatea suspendată din data de 9 mai 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIRVANA PIZZA S.R.L.
CUI
41776107
Stare
Activitate suspendată din 9 mai 2023
Nr. Registrul Comerțului
J02/1746/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 octombrie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT GHIOROC COM. GHIOROC, GHIOROC, NR.87
Cod poștal
317135
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2022, NIRVANA PIZZA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 478.768 lei, un profit net de 141.441 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 19.594 lei2020 · Cifra de afaceri: 300.825 lei2021 · Cifra de afaceri: 434.537 lei2022 · Cifra de afaceri: 478.768 lei2019 · Profit net: 2.826 lei2020 · Profit net: 85.545 lei2021 · Profit net: 157.586 lei2022 · Profit net: 141.441 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 19.594 lei20192020: 300.825 lei20202021: 434.537 lei20212022: 478.768 lei479 mii2022
Profit net lei
2019: 2.826 lei20192020: 85.545 lei20202021: 157.586 lei158 mii20212022: 141.441 lei141 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru NIRVANA PIZZA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 478.768 lei în creștere față de 2021 141.441 lei în scădere față de 2021 43.989 lei în creștere față de 2021 12.589 lei 183.498 lei 142.599 lei 1
2021 434.537 lei în creștere față de 2020 157.586 lei în creștere față de 2020 21.889 lei în creștere față de 2020 — 268.047 lei 246.158 lei 1
2020 300.825 lei în creștere față de 2019 85.545 lei în creștere față de 2019 9.871 lei în creștere față de 2019 — 98.442 lei 88.571 lei 1
2019 19.594 lei 2.826 lei 1.238 lei — 4.264 lei 3.026 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare