NISCONSTRUCT S.R.L.

NISCONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40666149, Nr. Reg. Com. J08/869/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. MARTE, NR.31, AP.6, cod poștal 507190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NISCONSTRUCT S.R.L.
CUI
40666149
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/869/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. MARTE, NR.31, AP.6
Cod poștal
507190
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, NISCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 121.081 lei, un profit net de 11.264 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 27.539 lei2020 · Cifra de afaceri: 71.126 lei2021 · Cifra de afaceri: 102.170 lei2022 · Cifra de afaceri: 71.975 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.773 lei2024 · Cifra de afaceri: 112.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 121.081 lei2019 · Profit net: −34.566 lei2020 · Profit net: −109.681 lei2021 · Profit net: −15.270 lei2022 · Profit net: −11.292 lei2023 · Profit net: −16.428 lei2024 · Profit net: 16.084 lei2025 · Profit net: 11.264 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.539 lei20192020: 71.126 lei20202021: 102.170 lei20212022: 71.975 lei20222023: 69.773 lei20232024: 112.505 lei20242025: 121.081 lei121 mii2025
Profit net lei
2019: −34.566 lei20192020: −109.681 lei−110 mii20202021: −15.270 lei20212022: −11.292 lei20222023: −16.428 lei20232024: 16.084 lei16 mii20242025: 11.264 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NISCONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 121.081 lei în creștere față de 2024 11.264 lei în scădere față de 2024 217.342 lei în creștere față de 2024 3.300 lei 54.352 lei −159.690 lei 1
2024 112.505 lei în creștere față de 2023 16.084 lei în creștere față de 2023 213.633 lei în creștere față de 2023 3.300 lei 39.379 lei −170.954 lei 1
2023 69.773 lei în scădere față de 2022 −16.428 lei în scădere față de 2022 208.726 lei în creștere față de 2022 — 21.688 lei −187.038 lei 1
2022 71.975 lei în scădere față de 2021 −11.292 lei în creștere față de 2021 204.200 lei în creștere față de 2021 19.785 lei 30.822 lei −170.610 lei 1 în scădere față de 2021
2021 102.170 lei în creștere față de 2020 −15.270 lei în creștere față de 2020 192.471 lei în creștere față de 2020 60.260 lei 29.691 lei −159.317 lei 2
2020 71.126 lei în creștere față de 2019 −109.681 lei în scădere față de 2019 156.960 lei în creștere față de 2019 100.277 lei 8.662 lei −144.047 lei 2
2019 27.539 lei −34.566 lei 85.949 lei 135.097 lei 55.403 lei −34.366 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare