NISEXPRESS S.R.L.

NISEXPRESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40132566, Nr. Reg. Com. J31/865/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, PŢA. 1 MAI, NR.8, CAMERA 3, cod poștal 455300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NISEXPRESS S.R.L.
CUI
40132566
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/865/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, PŢA. 1 MAI, NR.8, CAMERA 3
Cod poștal
455300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, NISEXPRESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 167.491 lei, un profit net de 64.533 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 126.876 lei2020 · Cifra de afaceri: 139.763 lei2021 · Cifra de afaceri: 180.375 lei2022 · Cifra de afaceri: 167.626 lei2023 · Cifra de afaceri: 88.144 lei2024 · Cifra de afaceri: 167.491 lei2018 · Profit net: −2.454 lei2019 · Profit net: 18.071 lei2020 · Profit net: 37.918 lei2021 · Profit net: 66.175 lei2022 · Profit net: 31.964 lei2023 · Profit net: 24.536 lei2024 · Profit net: 64.533 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 126.876 lei20192020: 139.763 lei20202021: 180.375 lei180 mii20212022: 167.626 lei20222023: 88.144 lei20232024: 167.491 lei167 mii2024
Profit net lei
2018: −2.454 lei−2 mii20182019: 18.071 lei20192020: 37.918 lei20202021: 66.175 lei66 mii20212022: 31.964 lei20222023: 24.536 lei20232024: 64.533 lei65 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NISEXPRESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 167.491 lei în creștere față de 2023 64.533 lei în creștere față de 2023 32.044 lei în creștere față de 2023 — 112.986 lei 80.942 lei —
2023 88.144 lei în scădere față de 2022 24.536 lei în scădere față de 2022 31.115 lei în creștere față de 2022 — 57.524 lei 26.409 lei 1
2022 167.626 lei în scădere față de 2021 31.964 lei în scădere față de 2021 26.532 lei în scădere față de 2021 — 178.405 lei 151.873 lei 1
2021 180.375 lei în creștere față de 2020 66.175 lei în creștere față de 2020 50.559 lei în creștere față de 2020 — 170.468 lei 119.909 lei 1
2020 139.763 lei în creștere față de 2019 37.918 lei în creștere față de 2019 28.702 lei în creștere față de 2019 — 96.598 lei 53.735 lei 1
2019 126.876 lei 18.071 lei în creștere față de 2018 13.593 lei în creștere față de 2018 — 29.410 lei 15.817 lei 1
2018 — −2.454 lei 5.716 lei 173 lei 3.289 lei −2.254 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare