NISMAR MEAT S.R.L.

NISMAR MEAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41143229, Nr. Reg. Com. J2019002258238. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1013 - Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare). Societatea a fost înființată la data de 20 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. MIGDALILOR, NR.39, CAMERA 1, cod poștal 077145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NISMAR MEAT S.R.L.
CUI
41143229
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002258238
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 mai 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. MIGDALILOR, NR.39, CAMERA 1
Cod poștal
077145
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1013
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare)

Situații financiare

În 2025, NISMAR MEAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.874.804 lei, un profit net de 5.509 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 223.885 lei2021 · Cifra de afaceri: 871.685 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.305.015 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.234.916 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.887.293 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.874.804 lei2019 · Profit net: −30.592 lei2020 · Profit net: −148.144 lei2021 · Profit net: 53.633 lei2022 · Profit net: 79.277 lei2023 · Profit net: −96.371 lei2024 · Profit net: 47.986 lei2025 · Profit net: 5.509 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 223.885 lei20202021: 871.685 lei20212022: 1.305.015 lei20222023: 1.234.916 lei20232024: 1.887.293 lei1,9 mil.20242025: 1.874.804 lei1,9 mil.2025
Profit net lei
2019: −30.592 lei20192020: −148.144 lei−148 mii20202021: 53.633 lei20212022: 79.277 lei79 mii20222023: −96.371 lei20232024: 47.986 lei20242025: 5.509 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NISMAR MEAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.874.804 lei în scădere față de 2024 5.509 lei în scădere față de 2024 372.158 lei în creștere față de 2024 159.376 lei 111.747 lei −101.035 lei 5
2024 1.887.293 lei în creștere față de 2023 47.986 lei în creștere față de 2023 301.999 lei în scădere față de 2023 87.424 lei 119.847 lei −93.211 lei 5 în creștere față de 2023
2023 1.234.916 lei în scădere față de 2022 −96.371 lei în scădere față de 2022 320.447 lei în creștere față de 2022 98.213 lei 76.816 lei −141.197 lei 3
2022 1.305.015 lei în creștere față de 2021 79.277 lei în creștere față de 2021 138.108 lei în scădere față de 2021 20.728 lei 71.304 lei −44.826 lei 3 în scădere față de 2021
2021 871.685 lei în creștere față de 2020 53.633 lei în creștere față de 2020 251.806 lei în scădere față de 2020 33.004 lei 91.076 lei −124.103 lei 4 în creștere față de 2020
2020 223.885 lei −148.144 lei în scădere față de 2019 280.107 lei în creștere față de 2019 47.793 lei 50.646 lei −177.736 lei 2
2019 — −30.592 lei 45.400 lei 2.361 lei 13.447 lei −29.592 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare