NISMASMILE S.R.L.

NISMASMILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41492865, Nr. Reg. Com. J29/2551/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT FĂGETU COM. GURA VITIOAREI, FĂGETU, NR.280, CAMERA 1, ET.P, cod poștal 107307. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NISMASMILE S.R.L.
CUI
41492865
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2551/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT FĂGETU COM. GURA VITIOAREI, FĂGETU, NR.280, CAMERA 1, ET.P
Cod poștal
107307
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, NISMASMILE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 660.060 lei, un profit net de 467.051 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 56.670 lei2020 · Cifra de afaceri: 210.848 lei2021 · Cifra de afaceri: 462.146 lei2022 · Cifra de afaceri: 238.743 lei2023 · Cifra de afaceri: 353.348 lei2024 · Cifra de afaceri: 483.628 lei2025 · Cifra de afaceri: 660.060 lei2019 · Profit net: 48.448 lei2020 · Profit net: 176.561 lei2021 · Profit net: 342.881 lei2022 · Profit net: 133.322 lei2023 · Profit net: 252.945 lei2024 · Profit net: 339.128 lei2025 · Profit net: 467.051 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 56.670 lei20192020: 210.848 lei20202021: 462.146 lei20212022: 238.743 lei20222023: 353.348 lei20232024: 483.628 lei20242025: 660.060 lei660 mii2025
Profit net lei
2019: 48.448 lei20192020: 176.561 lei20202021: 342.881 lei20212022: 133.322 lei20222023: 252.945 lei20232024: 339.128 lei20242025: 467.051 lei467 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NISMASMILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 660.060 lei în creștere față de 2024 467.051 lei în creștere față de 2024 21.119 lei în scădere față de 2024 42.946 lei 445.464 lei 467.291 lei 1
2024 483.628 lei în creștere față de 2023 339.128 lei în creștere față de 2023 240.812 lei în creștere față de 2023 57.103 lei 523.077 lei 339.368 lei 1
2023 353.348 lei în creștere față de 2022 252.945 lei în creștere față de 2022 23.479 lei în scădere față de 2022 81.739 lei 261.931 lei 320.191 lei 1
2022 238.743 lei în scădere față de 2021 133.322 lei în scădere față de 2021 38.129 lei în scădere față de 2021 102.789 lei 68.902 lei 133.562 lei 1 în scădere față de 2021
2021 462.146 lei în creștere față de 2020 342.881 lei în creștere față de 2020 62.917 lei în creștere față de 2020 126.510 lei 279.528 lei 343.121 lei 2
2020 210.848 lei în creștere față de 2019 176.561 lei în creștere față de 2019 2.735 lei în creștere față de 2019 — 179.536 lei 176.801 lei 2
2019 56.670 lei 48.448 lei 2.446 lei 96 lei 50.998 lei 48.648 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare