NIŢU ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.

Activitate suspendată din 9 ianuarie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NIŢU ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39538138, Nr. Reg. Com. J29/1303/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6831 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. JEPILOR, NR.7A, cod poștal 100267. Societatea are activitatea suspendată din data de 9 ianuarie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIŢU ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39538138
Stare
Activitate suspendată din 9 ianuarie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J29/1303/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. JEPILOR, NR.7A
Cod poștal
100267
Cod CAEN
6831
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2025, NIŢU ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 9.718 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.550 lei2020 · Cifra de afaceri: 118.052 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.801 lei2022 · Cifra de afaceri: 38.945 lei2018 · Profit net: 1.892 lei2019 · Profit net: 790 lei2020 · Profit net: 24.813 lei2021 · Profit net: 11.234 lei2022 · Profit net: −85.765 lei2023 · Profit net: −113 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.718 lei20182019: 8.550 lei20192020: 118.052 lei118 mii20202021: 18.801 lei20212022: 38.945 lei39 mii2022
Profit net lei
2018: 1.892 lei'182019: 790 lei'192020: 24.813 lei25 mii'202021: 11.234 lei'212022: −85.765 lei−86 mii'222023: −113 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru NIŢU ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 50.897 lei în scădere față de 2024 — — −50.897 lei 0
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 74.947 lei — — −74.947 lei —
2023 — −113 lei în creștere față de 2022 74.947 lei — — −74.947 lei 0
2022 38.945 lei în creștere față de 2021 −85.765 lei în scădere față de 2021 74.947 lei în scădere față de 2021 — 113 lei −74.834 lei —
2021 18.801 lei în scădere față de 2020 11.234 lei în scădere față de 2020 122.193 lei în scădere față de 2020 4.072 lei 157.051 lei 38.930 lei —
2020 118.052 lei în creștere față de 2019 24.813 lei în creștere față de 2019 122.613 lei în creștere față de 2019 4.715 lei 145.594 lei 27.696 lei 0
2019 8.550 lei în scădere față de 2018 790 lei în scădere față de 2018 11.486 lei în creștere față de 2018 — 14.369 lei 2.883 lei 0
2018 9.718 lei 1.892 lei 6.219 lei — 8.311 lei 2.092 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare