NIVO CONSTRUCT SRL

NIVO CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 16811807, Nr. Reg. Com. J2004001622269. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 4 octombrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT PERIŞ COM. GORNEŞTI, PERIŞ, NR.342, cod poștal 547287. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NIVO CONSTRUCT SRL
CUI
16811807
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004001622269
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 octombrie 2004
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT PERIŞ COM. GORNEŞTI, PERIŞ, NR.342
Cod poștal
547287
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, NIVO CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 911.893 lei, un profit net de 23.954 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 170.792 lei2017 · Cifra de afaceri: 513.288 lei2018 · Cifra de afaceri: 280.294 lei2019 · Cifra de afaceri: 828.609 lei2020 · Cifra de afaceri: 520.970 lei2021 · Cifra de afaceri: 627.262 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.264.048 lei2023 · Cifra de afaceri: 864.772 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.196.183 lei2025 · Cifra de afaceri: 911.893 lei2016 · Profit net: 1.906 lei2017 · Profit net: 95.226 lei2018 · Profit net: −86.004 lei2019 · Profit net: 261.203 lei2020 · Profit net: 47.907 lei2021 · Profit net: 69.462 lei2022 · Profit net: 165.361 lei2023 · Profit net: 29.943 lei2024 · Profit net: 116.046 lei2025 · Profit net: 23.954 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 170.792 lei'162017: 513.288 lei'172018: 280.294 lei'182019: 828.609 lei'192020: 520.970 lei'202021: 627.262 lei'212022: 1.264.048 lei1,3 mil.'222023: 864.772 lei'232024: 1.196.183 lei'242025: 911.893 lei912 mii'25
Profit net lei
2016: 1.906 lei'162017: 95.226 lei'172018: −86.004 lei−86 mii'182019: 261.203 lei261 mii'192020: 47.907 lei'202021: 69.462 lei'212022: 165.361 lei'222023: 29.943 lei'232024: 116.046 lei'242025: 23.954 lei24 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NIVO CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 911.893 lei în scădere față de 2024 23.954 lei în scădere față de 2024 222.111 lei în creștere față de 2024 135.531 lei 694.539 lei 325.202 lei 5 în scădere față de 2024
2024 1.196.183 lei în creștere față de 2023 116.046 lei în creștere față de 2023 42.034 lei în scădere față de 2023 105.561 lei 629.418 lei 441.247 lei 8 în scădere față de 2023
2023 864.772 lei în scădere față de 2022 29.943 lei în scădere față de 2022 57.527 lei în creștere față de 2022 113.646 lei 324.451 lei 370.234 lei 9
2022 1.264.048 lei în creștere față de 2021 165.361 lei în creștere față de 2021 53.579 lei în scădere față de 2021 167.835 lei 259.828 lei 341.070 lei 9
2021 627.262 lei în creștere față de 2020 69.462 lei în creștere față de 2020 63.386 lei în creștere față de 2020 182.822 lei 403.414 lei 377.959 lei 9 în scădere față de 2020
2020 520.970 lei în scădere față de 2019 47.907 lei în scădere față de 2019 39.710 lei în scădere față de 2019 17.781 lei 338.799 lei 316.870 lei 10 în creștere față de 2019
2019 828.609 lei în creștere față de 2018 261.203 lei în creștere față de 2018 85.445 lei în creștere față de 2018 21.021 lei 433.387 lei 368.963 lei 8 în scădere față de 2018
2018 280.294 lei în scădere față de 2017 −86.004 lei în scădere față de 2017 64.203 lei în scădere față de 2017 36.590 lei 135.373 lei 107.760 lei 10 în creștere față de 2017
2017 513.288 lei în creștere față de 2016 95.226 lei în creștere față de 2016 76.741 lei în creștere față de 2016 44.584 lei 225.999 lei 193.842 lei 9 în creștere față de 2016
2016 170.792 lei 1.906 lei 37.043 lei 37.447 lei 98.212 lei 98.616 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.