NLIGHT-IT S.R.L.

Radiată din 14 iunie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NLIGHT-IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39977362, Nr. Reg. Com. J40/14502/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. V. V. STANCIU, NR.16, BL.31, SC.2, ET.1, AP.43, cod poștal 040435. Societatea este radiată din data de 14 iunie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NLIGHT-IT S.R.L.
CUI
39977362
Stare
Radiată din 14 iunie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/14502/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. V. V. STANCIU, NR.16, BL.31, SC.2, ET.1, AP.43
Cod poștal
040435
Cod CAEN
6202
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2022, NLIGHT-IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.356 lei, un profit net de 86.461 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 215.721 lei2019 · Cifra de afaceri: 249.479 lei2020 · Cifra de afaceri: 343.797 lei2021 · Cifra de afaceri: 365.759 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.356 lei2018 · Profit net: 208.105 lei2019 · Profit net: 237.323 lei2020 · Profit net: 329.351 lei2021 · Profit net: 350.457 lei2022 · Profit net: 86.461 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 215.721 lei20182019: 249.479 lei20192020: 343.797 lei20202021: 365.759 lei366 mii20212022: 96.356 lei96 mii2022
Profit net lei
2018: 208.105 lei20182019: 237.323 lei20192020: 329.351 lei20202021: 350.457 lei350 mii20212022: 86.461 lei86 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru NLIGHT-IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 96.356 lei în scădere față de 2021 86.461 lei în scădere față de 2021 20.590 lei în scădere față de 2021 — 119.273 lei 98.683 lei —
2021 365.759 lei în creștere față de 2020 350.457 lei în creștere față de 2020 78.678 lei în creștere față de 2020 — 436.245 lei 357.567 lei —
2020 343.797 lei în creștere față de 2019 329.351 lei în creștere față de 2019 5.067 lei în scădere față de 2019 — 336.678 lei 331.611 lei —
2019 249.479 lei în creștere față de 2018 237.323 lei în creștere față de 2018 6.163 lei în scădere față de 2018 — 245.265 lei 239.102 lei —
2018 215.721 lei 208.105 lei 6.472 lei — 214.777 lei 208.305 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare