NLIGHT SERVICES S.R.L.

Activitate suspendată din 1 ianuarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NLIGHT SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 44850828, Nr. Reg. Com. J32/1735/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VALEA MARE, NR.4, cod poștal 550189. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NLIGHT SERVICES S.R.L.
CUI
44850828
Stare
Activitate suspendată din 1 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J32/1735/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2021
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VALEA MARE, NR.4
Cod poștal
550189
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, NLIGHT SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 920.211 lei, un profit net de 227.612 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 677.342 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.566.759 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.019.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.021.483 lei2025 · Cifra de afaceri: 920.211 lei2021 · Profit net: 195.500 lei2022 · Profit net: 510.961 lei2023 · Profit net: 360.362 lei2024 · Profit net: 429.800 lei2025 · Profit net: 227.612 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 677.342 lei20212022: 2.566.759 lei2,6 mil.20222023: 2.019.000 lei20232024: 2.021.483 lei20242025: 920.211 lei920 mii2025
Profit net lei
2021: 195.500 lei20212022: 510.961 lei511 mii20222023: 360.362 lei20232024: 429.800 lei20242025: 227.612 lei228 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NLIGHT SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 920.211 lei în scădere față de 2024 227.612 lei în scădere față de 2024 43.287 lei în scădere față de 2024 21.972 lei 249.167 lei 227.852 lei 0
2024 2.021.483 lei în creștere față de 2023 429.800 lei în creștere față de 2023 108.476 lei în scădere față de 2023 33.089 lei 505.427 lei 430.040 lei 0 în scădere față de 2023
2023 2.019.000 lei în scădere față de 2022 360.362 lei în scădere față de 2022 110.344 lei în scădere față de 2022 156.315 lei 465.592 lei 511.563 lei 1
2022 2.566.759 lei în creștere față de 2021 510.961 lei în creștere față de 2021 263.444 lei în creștere față de 2021 0 lei 773.344 lei 511.201 lei 1
2021 677.342 lei 195.500 lei 231.921 lei 0 lei 421.910 lei 195.700 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare