NOR-DAN 92 S.R.L.

NOR-DAN 92 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40858268, Nr. Reg. Com. J26/796/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4311 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 27 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. VIORELELOR, NR.2, cod poștal 547565. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NOR-DAN 92 S.R.L.
CUI
40858268
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/796/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 martie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. VIORELELOR, NR.2
Cod poștal
547565
Cod CAEN
4311
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2025, NOR-DAN 92 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.062.196 lei, un profit net de 76.010 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 434.192 lei2020 · Cifra de afaceri: 679.394 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.261.860 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.888.497 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.686.597 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.449.145 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.062.196 lei2019 · Profit net: 178.107 lei2020 · Profit net: 272.633 lei2021 · Profit net: 175.942 lei2022 · Profit net: 287.515 lei2023 · Profit net: 327.136 lei2024 · Profit net: 222.839 lei2025 · Profit net: 76.010 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 434.192 lei20192020: 679.394 lei20202021: 1.261.860 lei20212022: 1.888.497 lei1,9 mil.20222023: 1.686.597 lei20232024: 1.449.145 lei20242025: 1.062.196 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2019: 178.107 lei20192020: 272.633 lei20202021: 175.942 lei20212022: 287.515 lei20222023: 327.136 lei327 mii20232024: 222.839 lei20242025: 76.010 lei76 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NOR-DAN 92 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.062.196 lei în scădere față de 2024 76.010 lei în scădere față de 2024 588.489 lei în scădere față de 2024 733.441 lei 645.017 lei 789.969 lei 4 în scădere față de 2024
2024 1.449.145 lei în scădere față de 2023 222.839 lei în scădere față de 2023 669.211 lei în scădere față de 2023 1.066.489 lei 393.681 lei 790.959 lei 5
2023 1.686.597 lei în scădere față de 2022 327.136 lei în creștere față de 2022 712.204 lei în creștere față de 2022 889.078 lei 681.507 lei 858.381 lei 5 în creștere față de 2022
2022 1.888.497 lei în creștere față de 2021 287.515 lei în creștere față de 2021 678.441 lei în scădere față de 2021 920.890 lei 588.067 lei 830.516 lei 3
2021 1.261.860 lei în creștere față de 2020 175.942 lei în scădere față de 2020 707.641 lei în creștere față de 2020 714.491 lei 620.232 lei 627.082 lei 3 în creștere față de 2020
2020 679.394 lei în creștere față de 2019 272.633 lei în creștere față de 2019 420.143 lei în creștere față de 2019 418.782 lei 452.501 lei 451.140 lei 2
2019 434.192 lei 178.107 lei 208.862 lei 164.096 lei 223.073 lei 178.307 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare