NORD RESIDENCE SRL

NORD RESIDENCE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38235853, Nr. Reg. Com. J2017016053403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VESPASIAN, NR.47, CAMERA 2, cod poștal 010922. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NORD RESIDENCE SRL
CUI
38235853
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017016053403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VESPASIAN, NR.47, CAMERA 2
Cod poștal
010922
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, NORD RESIDENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 688.883 lei, un profit net de 182.396 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 159.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.624.398 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.584.006 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.028.936 lei2023 · Cifra de afaceri: 367.180 lei2024 · Cifra de afaceri: 772.351 lei2025 · Cifra de afaceri: 688.883 lei2017 · Profit net: −1.319 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 56.284 lei2020 · Profit net: 1.128.978 lei2021 · Profit net: 1.060.163 lei2022 · Profit net: 2.487.713 lei2023 · Profit net: −174.916 lei2024 · Profit net: 441.949 lei2025 · Profit net: 182.396 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 159.300 lei20192020: 1.624.398 lei20202021: 1.584.006 lei20212022: 4.028.936 lei4,0 mil.20222023: 367.180 lei20232024: 772.351 lei20242025: 688.883 lei689 mii2025
Profit net lei
2017: −1.319 lei'172018: 0 lei'182019: 56.284 lei'192020: 1.128.978 lei'202021: 1.060.163 lei'212022: 2.487.713 lei2,5 mil.'222023: −174.916 lei−175 mii'232024: 441.949 lei'242025: 182.396 lei182 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NORD RESIDENCE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 688.883 lei în scădere față de 2024 182.396 lei în scădere față de 2024 555.568 lei în creștere față de 2024 2.244.778 lei 3.380.066 lei 5.069.276 lei 3 în creștere față de 2024
2024 772.351 lei în creștere față de 2023 441.949 lei în creștere față de 2023 508.332 lei în creștere față de 2023 2.030.006 lei 3.477.379 lei 4.999.053 lei 2
2023 367.180 lei în scădere față de 2022 −174.916 lei în scădere față de 2022 419.963 lei în creștere față de 2022 1.943.546 lei 3.033.520 lei 4.557.103 lei 2 în creștere față de 2022
2022 4.028.936 lei în creștere față de 2021 2.487.713 lei în creștere față de 2021 379.442 lei în creștere față de 2021 1.593.359 lei 3.518.102 lei 4.732.019 lei 1 în scădere față de 2021
2021 1.584.006 lei în scădere față de 2020 1.060.163 lei în scădere față de 2020 125.493 lei în creștere față de 2020 710.064 lei 1.659.735 lei 2.244.306 lei 2 în creștere față de 2020
2020 1.624.398 lei în creștere față de 2019 1.128.978 lei în creștere față de 2019 93.464 lei în scădere față de 2019 598.067 lei 679.540 lei 1.184.143 lei 1
2019 159.300 lei 56.284 lei în creștere față de 2018 192.613 lei în creștere față de 2018 168.300 lei 79.478 lei 55.165 lei —
2018 — 0 lei în creștere față de 2017 1.935 lei — 816 lei −1.119 lei —
2017 — −1.319 lei 1.935 lei — 816 lei −1.119 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare