NORDCRAFT SECĂRI S.R.L.

Activitate suspendată din 3 iulie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NORDCRAFT SECĂRI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40706642, Nr. Reg. Com. J33/610/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1105 - Fabricarea berii. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, CAL. BUCOVINEI, NR.272, cod poștal 725100. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 iulie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NORDCRAFT SECĂRI S.R.L.
CUI
40706642
Stare
Activitate suspendată din 3 iulie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J33/610/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, CAL. BUCOVINEI, NR.272
Cod poștal
725100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1105
Domeniu de activitate
Fabricarea berii

Situații financiare

În 2025, NORDCRAFT SECĂRI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 292 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 28.750 lei2020 · Cifra de afaceri: 33.540 lei2021 · Cifra de afaceri: 24.660 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.184 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 639 lei2020 · Profit net: −36.033 lei2021 · Profit net: −51.231 lei2022 · Profit net: −45.884 lei2023 · Profit net: −13.810 lei2024 · Profit net: −289 lei2025 · Profit net: −292 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 28.750 lei20192020: 33.540 lei34 mii20202021: 24.660 lei20212022: 8.184 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 639 lei63920192020: −36.033 lei20202021: −51.231 lei−51 mii20212022: −45.884 lei20222023: −13.810 lei20232024: −289 lei20242025: −292 lei−2922025
Indicatori financiari pe ani pentru NORDCRAFT SECĂRI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −292 lei în scădere față de 2024 162.200 lei în creștere față de 2024 98.809 lei 10.665 lei −136.899 lei 0
2024 0 lei −289 lei în creștere față de 2023 161.902 lei 98.809 lei 10.659 lei −136.607 lei 0
2023 0 lei în scădere față de 2022 −13.810 lei în creștere față de 2022 161.902 lei în creștere față de 2022 98.809 lei 10.947 lei −136.319 lei 0 în scădere față de 2022
2022 8.184 lei în scădere față de 2021 −45.884 lei în creștere față de 2021 147.677 lei în creștere față de 2021 106.559 lei 10.531 lei −122.510 lei 1
2021 24.660 lei în scădere față de 2020 −51.231 lei în scădere față de 2020 110.797 lei în creștere față de 2020 118.183 lei 19.535 lei −76.626 lei 1
2020 33.540 lei în creștere față de 2019 −36.033 lei în scădere față de 2019 60.070 lei în creștere față de 2019 129.807 lei 16.338 lei −25.394 lei 1
2019 28.750 lei 639 lei 40.169 lei 131.955 lei 52.487 lei 839 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare