NOS M&G INVEST S.R.L.

Radiată din 19 august 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NOS M&G INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42651888, Nr. Reg. Com. J2020006600404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMENEASCĂ, NR.22, CORP A, AP.4, cod poștal 021045. Societatea este radiată din data de 19 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NOS M&G INVEST S.R.L.
CUI
42651888
Stare
Radiată din 19 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2020006600404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMENEASCĂ, NR.22, CORP A, AP.4
Cod poștal
021045
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, NOS M&G INVEST S.R.L. a raportat un profit net de 88.165 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 912.929 lei2021 · Cifra de afaceri: 159.088 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.030 lei2020 · Profit net: −111.975 lei2021 · Profit net: −26.441 lei2022 · Profit net: −76.558 lei2023 · Profit net: −103.486 lei2024 · Profit net: −114.734 lei2025 · Profit net: 88.165 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 912.929 lei913 mii20202021: 159.088 lei20212023: 8.030 lei8 mii2023
Profit net lei
2020: −111.975 lei20202021: −26.441 lei20212022: −76.558 lei20222023: −103.486 lei20232024: −114.734 lei−115 mii20242025: 88.165 lei88 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NOS M&G INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 88.165 lei în creștere față de 2024 416.484 lei în scădere față de 2024 2.292 lei 69.564 lei −344.628 lei 1 în scădere față de 2024
2024 — −114.734 lei în scădere față de 2023 544.578 lei în creștere față de 2023 55.422 lei 56.363 lei −432.793 lei 2 în creștere față de 2023
2023 8.030 lei −103.486 lei în scădere față de 2022 423.181 lei în creștere față de 2022 56.573 lei 48.549 lei −318.059 lei 1
2022 — −76.558 lei în scădere față de 2021 320.525 lei în creștere față de 2021 60.605 lei 45.347 lei −214.573 lei 1 în scădere față de 2021
2021 159.088 lei în scădere față de 2020 −26.441 lei în creștere față de 2020 308.435 lei în scădere față de 2020 66.231 lei 104.188 lei −138.016 lei 3 în scădere față de 2020
2020 912.929 lei −111.975 lei 422.464 lei 86.664 lei 224.225 lei −111.575 lei 13

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare