NOVATIS GROUP S.R.L.

Radiată din 23 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NOVATIS GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41204741, Nr. Reg. Com. J04/1077/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NORDULUI, NR.2, SC.B, AP.13, cod poștal 600240. Societatea este radiată din data de 23 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NOVATIS GROUP S.R.L.
CUI
41204741
Stare
Radiată din 23 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J04/1077/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NORDULUI, NR.2, SC.B, AP.13
Cod poștal
600240
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2024, NOVATIS GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 324.160 lei, un profit net de 1.773 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 194.612 lei2020 · Cifra de afaceri: 501.613 lei2021 · Cifra de afaceri: 435.629 lei2022 · Cifra de afaceri: 352.504 lei2023 · Cifra de afaceri: 318.123 lei2024 · Cifra de afaceri: 324.160 lei2019 · Profit net: 7.118 lei2020 · Profit net: 10.758 lei2021 · Profit net: 8.149 lei2022 · Profit net: 25.232 lei2023 · Profit net: 1.189 lei2024 · Profit net: 1.773 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 194.612 lei20192020: 501.613 lei502 mii20202021: 435.629 lei20212022: 352.504 lei20222023: 318.123 lei20232024: 324.160 lei324 mii2024
Profit net lei
2019: 7.118 lei20192020: 10.758 lei20202021: 8.149 lei20212022: 25.232 lei25 mii20222023: 1.189 lei20232024: 1.773 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NOVATIS GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 324.160 lei în creștere față de 2023 1.773 lei în creștere față de 2023 23.664 lei în scădere față de 2023 5.156 lei 30.419 lei 11.911 lei 2
2023 318.123 lei în scădere față de 2022 1.189 lei în scădere față de 2022 54.231 lei în scădere față de 2022 28.900 lei 51.992 lei 26.661 lei 2
2022 352.504 lei în scădere față de 2021 25.232 lei în creștere față de 2021 68.893 lei în scădere față de 2021 63.274 lei 31.091 lei 25.472 lei 2 în scădere față de 2021
2021 435.629 lei în scădere față de 2020 8.149 lei în scădere față de 2020 95.065 lei în scădere față de 2020 81.240 lei 40.050 lei 26.225 lei 3
2020 501.613 lei în creștere față de 2019 10.758 lei în creștere față de 2019 119.954 lei în scădere față de 2019 110.141 lei 27.889 lei 18.076 lei 3 în creștere față de 2019
2019 194.612 lei 7.118 lei 209.720 lei 151.964 lei 65.074 lei 7.318 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare