NUCLEUS TECHNOLOGIES S.R.L.

Radiată din 7 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NUCLEUS TECHNOLOGIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39504917, Nr. Reg. Com. J08/2029/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. DOROBANŢI, NR.119, cod poștal 507085. Societatea este radiată din data de 7 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NUCLEUS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI
39504917
Stare
Radiată din 7 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J08/2029/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. DOROBANŢI, NR.119
Cod poștal
507085
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, NUCLEUS TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 617 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 9.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 42.630 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.408 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.660 lei2022 · Cifra de afaceri: 45.163 lei2018 · Profit net: 4.796 lei2019 · Profit net: 15.252 lei2020 · Profit net: −3.672 lei2021 · Profit net: 14.929 lei2022 · Profit net: 21.197 lei2023 · Profit net: −6.026 lei2024 · Profit net: −3.498 lei2025 · Profit net: −617 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.000 lei20182019: 42.630 lei20192020: 2.408 lei20202021: 26.660 lei20212022: 45.163 lei45 mii2022
Profit net lei
2018: 4.796 lei'182019: 15.252 lei'192020: −3.672 lei'202021: 14.929 lei'212022: 21.197 lei21 mii'222023: −6.026 lei−6 mii'232024: −3.498 lei'242025: −617 lei−617'25
Indicatori financiari pe ani pentru NUCLEUS TECHNOLOGIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −617 lei în creștere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 60 lei 60 lei —
2024 — −3.498 lei în creștere față de 2023 250 lei în creștere față de 2023 — 928 lei 678 lei —
2023 — −6.026 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 4.176 lei 4.176 lei —
2022 45.163 lei în creștere față de 2021 21.197 lei în creștere față de 2021 1.135 lei în scădere față de 2021 — 46.337 lei 45.202 lei —
2021 26.660 lei în creștere față de 2020 14.929 lei în creștere față de 2020 6.180 lei în creștere față de 2020 — 30.185 lei 24.005 lei —
2020 2.408 lei în scădere față de 2019 −3.672 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 16.576 lei 16.576 lei —
2019 42.630 lei în creștere față de 2018 15.252 lei în creștere față de 2018 563 lei în scădere față de 2018 240 lei 20.571 lei 20.248 lei —
2018 9.000 lei 4.796 lei 2.455 lei 392 lei 7.059 lei 4.996 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare