NUMBER ONE GROUP SRL

Inactivă fiscal din 16 mai 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NUMBER ONE GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 18577061, Nr. Reg. Com. J2006000308115. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. 1 MAI, NR.2, SC.3, AP.15, cod poștal 320176. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 mai 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NUMBER ONE GROUP SRL
CUI
18577061
Stare
Inactivă fiscal din 16 mai 2022
Nr. Registrul Comerțului
J2006000308115
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2006
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. 1 MAI, NR.2, SC.3, AP.15
Cod poștal
320176
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2019, NUMBER ONE GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.203.860 lei, un profit net de 519.066 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 271.740 lei2017 · Cifra de afaceri: 205.150 lei2018 · Cifra de afaceri: 847.715 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.203.860 lei2016 · Profit net: 27.049 lei2017 · Profit net: −136.999 lei2018 · Profit net: 294.284 lei2019 · Profit net: 519.066 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 271.740 lei20162017: 205.150 lei20172018: 847.715 lei20182019: 1.203.860 lei1,2 mil.2019
Profit net lei
2016: 27.049 lei20162017: −136.999 lei−137 mii20172018: 294.284 lei20182019: 519.066 lei519 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru NUMBER ONE GROUP SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 1.203.860 lei în creștere față de 2018 519.066 lei în creștere față de 2018 778.357 lei în creștere față de 2018 732.981 lei 520.886 lei 475.510 lei 5 în creștere față de 2018
2018 847.715 lei în creștere față de 2017 294.284 lei în creștere față de 2017 480.774 lei în scădere față de 2017 340.038 lei 97.180 lei −43.556 lei 4 în creștere față de 2017
2017 205.150 lei în scădere față de 2016 −136.999 lei în scădere față de 2016 616.789 lei în creștere față de 2016 212.607 lei 66.342 lei −337.840 lei 3 în creștere față de 2016
2016 271.740 lei 27.049 lei 266.395 lei 34.339 lei 31.215 lei −200.841 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.