NURIA FARM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 22610948, Nr. Reg. Com. J03/2133/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, ALEEA MAGNOLIILOR, NR.2, cod poștal 117512. Societatea este radiată din data de 2 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- NURIA FARM SRL
- CUI
- 22610948
- Stare
- Radiată din 2 decembrie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/2133/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 octombrie 2007
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, ALEEA MAGNOLIILOR, NR.2
- Cod poștal
- 117512
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4773
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate
Situații financiare
În 2024, NURIA FARM SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 46.248 lei | 4.882 lei | 2.486 lei | −38.880 lei | — |
| 2023 | — | −150 lei | 46.248 lei în creștere față de 2022 | 4.882 lei | 2.486 lei | −38.880 lei | — |
| 2022 | — | −150 lei | 46.098 lei în creștere față de 2021 | 4.882 lei | 2.486 lei | −38.730 lei | — |
| 2021 | — | −150 lei în creștere față de 2020 | 45.948 lei în creștere față de 2020 | 4.882 lei | 2.486 lei | −38.580 lei | — |
| 2020 | — | −315 lei în scădere față de 2019 | 45.798 lei în creștere față de 2019 | 4.882 lei | 2.486 lei | −38.430 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 45.498 lei | 4.882 lei | 2.501 lei | −38.115 lei | — |
| 2018 | — | −150 lei în scădere față de 2017 | 45.498 lei în creștere față de 2017 | 4.882 lei | 2.501 lei | −38.115 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 45.351 lei | 4.882 lei | 2.504 lei | −37.965 lei | 0 |
| 2016 | 0 lei | −100 lei | 45.351 lei | 4.882 lei | 2.504 lei | −37.965 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
