NUTRIFIT-UP S.R.L.

NUTRIFIT-UP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39433646, Nr. Reg. Com. J2018001859356. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 4 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT RUS COM. DUMBRĂVIŢA, , NR.237. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NUTRIFIT-UP S.R.L.
CUI
39433646
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001859356
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iunie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT RUS COM. DUMBRĂVIŢA, , NR.237
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, NUTRIFIT-UP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 941.304 lei, un profit net de 6.393 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 8.576 lei2019 · Cifra de afaceri: 530.877 lei2020 · Cifra de afaceri: 927.530 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.574.246 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.062.078 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.336.060 lei2024 · Cifra de afaceri: 941.304 lei2018 · Profit net: −7.989 lei2019 · Profit net: 97.462 lei2020 · Profit net: 207.878 lei2021 · Profit net: 187.757 lei2022 · Profit net: 154.325 lei2023 · Profit net: 173.104 lei2024 · Profit net: 6.393 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.576 lei20182019: 530.877 lei20192020: 927.530 lei20202021: 1.574.246 lei1,6 mil.20212022: 1.062.078 lei20222023: 1.336.060 lei20232024: 941.304 lei941 mii2024
Profit net lei
2018: −7.989 lei−8 mii20182019: 97.462 lei20192020: 207.878 lei208 mii20202021: 187.757 lei20212022: 154.325 lei20222023: 173.104 lei20232024: 6.393 lei6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NUTRIFIT-UP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 941.304 lei în scădere față de 2023 6.393 lei în scădere față de 2023 616.583 lei în creștere față de 2023 208.345 lei 187.619 lei −219.715 lei 1
2023 1.336.060 lei în creștere față de 2022 173.104 lei în creștere față de 2022 396.806 lei în creștere față de 2022 295.637 lei 245.213 lei 148.151 lei 1
2022 1.062.078 lei în scădere față de 2021 154.325 lei în scădere față de 2021 167.769 lei în creștere față de 2021 149.707 lei 171.598 lei 154.565 lei 1
2021 1.574.246 lei în creștere față de 2020 187.757 lei în scădere față de 2020 136.051 lei în scădere față de 2020 131.596 lei 191.835 lei 187.997 lei 1
2020 927.530 lei în creștere față de 2019 207.878 lei în creștere față de 2019 184.106 lei în creștere față de 2019 125.223 lei 356.434 lei 297.551 lei 1
2019 530.877 lei în creștere față de 2018 97.462 lei în creștere față de 2018 24.748 lei în creștere față de 2018 — 114.021 lei 89.673 lei 1
2018 8.576 lei −7.989 lei 13.054 lei 561 lei 4.704 lei −7.789 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare