NVISION DATA SOLUTIONS S.R.L.

NVISION DATA SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42482410, Nr. Reg. Com. J40/4857/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU NR. 6, SC.B, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NVISION DATA SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42482410
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/4857/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU NR. 6, SC.B, ET.1
Cod CAEN
6202
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2025, NVISION DATA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 374.430 lei, un profit net de 235.814 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 115.150 lei2021 · Cifra de afaceri: 136.830 lei2022 · Cifra de afaceri: 159.505 lei2023 · Cifra de afaceri: 198.895 lei2024 · Cifra de afaceri: 225.245 lei2025 · Cifra de afaceri: 374.430 lei2020 · Profit net: 106.574 lei2021 · Profit net: 130.111 lei2022 · Profit net: 143.910 lei2023 · Profit net: 117.867 lei2024 · Profit net: 120.144 lei2025 · Profit net: 235.814 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 115.150 lei20202021: 136.830 lei20212022: 159.505 lei20222023: 198.895 lei20232024: 225.245 lei20242025: 374.430 lei374 mii2025
Profit net lei
2020: 106.574 lei20202021: 130.111 lei20212022: 143.910 lei20222023: 117.867 lei20232024: 120.144 lei20242025: 235.814 lei236 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NVISION DATA SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 374.430 lei în creștere față de 2024 235.814 lei în creștere față de 2024 44.604 lei în creștere față de 2024 40.643 lei 240.016 lei 236.055 lei 1
2024 225.245 lei în creștere față de 2023 120.144 lei în creștere față de 2023 20.774 lei în creștere față de 2023 10.971 lei 130.187 lei 120.384 lei 1
2023 198.895 lei în creștere față de 2022 117.867 lei în scădere față de 2022 15.638 lei în creștere față de 2022 18.088 lei 115.657 lei 118.107 lei 1
2022 159.505 lei în creștere față de 2021 143.910 lei în creștere față de 2021 8.231 lei în creștere față de 2021 — 152.381 lei 144.150 lei 1
2021 136.830 lei în creștere față de 2020 130.111 lei în creștere față de 2020 2.607 lei în creștere față de 2020 — 132.959 lei 130.352 lei 1
2020 115.150 lei 106.574 lei 1.517 lei — 108.291 lei 106.774 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare