NYA TATTOO STUDIO S.R.L.

NYA TATTOO STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40213830, Nr. Reg. Com. J05/2906/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9699 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. JIULUI, NR.5A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NYA TATTOO STUDIO S.R.L.
CUI
40213830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/2906/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. JIULUI, NR.5A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9699
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, NYA TATTOO STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 77.580 lei, o pierdere netă de 24.984 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 20.760 lei2020 · Cifra de afaceri: 70.395 lei2021 · Cifra de afaceri: 43.080 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.106 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.895 lei2025 · Cifra de afaceri: 77.580 lei2019 · Profit net: −17.770 lei2020 · Profit net: −4.992 lei2021 · Profit net: −11.682 lei2022 · Profit net: −2.050 lei2023 · Profit net: −12.223 lei2024 · Profit net: −9.603 lei2025 · Profit net: −24.984 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.760 lei20192020: 70.395 lei20202021: 43.080 lei20212023: 10.106 lei20232024: 62.895 lei20242025: 77.580 lei78 mii2025
Profit net lei
2019: −17.770 lei20192020: −4.992 lei20202021: −11.682 lei20212022: −2.050 lei20222023: −12.223 lei20232024: −9.603 lei20242025: −24.984 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NYA TATTOO STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 77.580 lei în creștere față de 2024 −24.984 lei în scădere față de 2024 99.677 lei în creștere față de 2024 — 16.573 lei −83.104 lei 1
2024 62.895 lei în creștere față de 2023 −9.603 lei în creștere față de 2023 62.847 lei în creștere față de 2023 — 4.727 lei −58.120 lei 1
2023 10.106 lei −12.223 lei în scădere față de 2022 53.347 lei în creștere față de 2022 — 4.830 lei −48.517 lei 1
2022 — −2.050 lei în creștere față de 2021 36.884 lei în scădere față de 2021 — 590 lei −36.294 lei —
2021 43.080 lei în scădere față de 2020 −11.682 lei în scădere față de 2020 49.185 lei în creștere față de 2020 — 14.940 lei −34.245 lei 1
2020 70.395 lei în creștere față de 2019 −4.992 lei în creștere față de 2019 23.878 lei în creștere față de 2019 — 1.316 lei −22.562 lei 1
2019 20.760 lei −17.770 lei 18.426 lei 54 lei 802 lei −17.570 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare