OBEANDAST SRL

OBEANDAST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37871348, Nr. Reg. Com. J2017004298120. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6421 - Transportul energiei electrice. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DOJA, NR.44, cod poștal 400068. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OBEANDAST SRL
CUI
37871348
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017004298120
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DOJA, NR.44
Cod poștal
400068
Cod CAEN
6421
Domeniu de activitate
Transportul energiei electrice

Situații financiare

În 2025, OBEANDAST SRL a raportat un profit net de 1.548.818 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2017: 464.846 lei'172018: 647.535 lei'182019: 1.448.191 lei'192020: 269.827 lei'202021: 350.807 lei'212022: 1.655.667 lei1,7 mil.'222023: 700.850 lei'232024: 365.906 lei'242025: 1.548.818 lei1,5 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru OBEANDAST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 1.548.818 lei în creștere față de 2024 10.148 lei în scădere față de 2024 5.779.517 lei 358.183 lei 6.127.552 lei 1
2024 — 365.906 lei în scădere față de 2023 606.284 lei în creștere față de 2023 5.779.517 lei 425.321 lei 5.598.554 lei 1
2023 — 700.850 lei în scădere față de 2022 601.205 lei în creștere față de 2022 5.779.517 lei 54.336 lei 5.232.648 lei —
2022 — 1.655.667 lei în creștere față de 2021 54.955 lei în scădere față de 2021 4.579.517 lei 312.511 lei 4.837.073 lei 1
2021 — 350.807 lei în creștere față de 2020 2.028.746 lei în scădere față de 2020 5.079.517 lei 130.635 lei 3.181.406 lei 1
2020 — 269.827 lei în scădere față de 2019 2.766.632 lei în scădere față de 2019 5.079.517 lei 517.714 lei 2.830.599 lei 1
2019 — 1.448.191 lei în creștere față de 2018 3.158.661 lei în scădere față de 2018 5.079.517 lei 639.917 lei 2.560.773 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — 647.535 lei în creștere față de 2017 3.505.578 lei în scădere față de 2017 4.579.517 lei 38.642 lei 1.112.581 lei 0
2017 — 464.846 lei 4.082.911 lei 4.479.579 lei 68.378 lei 465.046 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare