OBI ARENA MONTANA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

OBI ARENA MONTANA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38588294, Nr. Reg. Com. J29/2813/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7721 - Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. AZUGA, STR. VICTORIEI, NR.8, cod poștal 105100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OBI ARENA MONTANA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38588294
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2813/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. AZUGA, STR. VICTORIEI, NR.8
Cod poștal
105100
Cod CAEN
7721
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv

Situații financiare

În 2025, OBI ARENA MONTANA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 260.778 lei, un profit net de 164.500 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 7.435 lei2018 · Cifra de afaceri: 164.545 lei2019 · Cifra de afaceri: 299.751 lei2020 · Cifra de afaceri: 175.645 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.835 lei2022 · Cifra de afaceri: 247.560 lei2023 · Cifra de afaceri: 285.440 lei2024 · Cifra de afaceri: 206.950 lei2025 · Cifra de afaceri: 260.778 lei2017 · Profit net: 5.243 lei2018 · Profit net: 137.443 lei2019 · Profit net: 277.121 lei2020 · Profit net: 162.021 lei2021 · Profit net: 230.202 lei2022 · Profit net: 218.272 lei2023 · Profit net: 213.314 lei2024 · Profit net: 129.874 lei2025 · Profit net: 164.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 7.435 lei'172018: 164.545 lei'182019: 299.751 lei300 mii'192020: 175.645 lei'202021: 250.835 lei'212022: 247.560 lei'222023: 285.440 lei'232024: 206.950 lei'242025: 260.778 lei261 mii'25
Profit net lei
2017: 5.243 lei'172018: 137.443 lei'182019: 277.121 lei277 mii'192020: 162.021 lei'202021: 230.202 lei'212022: 218.272 lei'222023: 213.314 lei'232024: 129.874 lei'242025: 164.500 lei165 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru OBI ARENA MONTANA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 260.778 lei în creștere față de 2024 164.500 lei în creștere față de 2024 44.245 lei în scădere față de 2024 2.709 lei 206.276 lei 164.740 lei 1
2024 206.950 lei în scădere față de 2023 129.874 lei în scădere față de 2023 90.552 lei în creștere față de 2023 18.958 lei 201.708 lei 130.114 lei 1
2023 285.440 lei în creștere față de 2022 213.314 lei în scădere față de 2022 89.057 lei în scădere față de 2022 — 328.262 lei 239.205 lei 1
2022 247.560 lei în scădere față de 2021 218.272 lei în scădere față de 2021 112.805 lei în creștere față de 2021 — 331.317 lei 218.512 lei 1
2021 250.835 lei în creștere față de 2020 230.202 lei în creștere față de 2020 1.071 lei în creștere față de 2020 — 613.301 lei 612.230 lei 1
2020 175.645 lei în scădere față de 2019 162.021 lei în scădere față de 2019 621 lei în scădere față de 2019 — 582.649 lei 582.028 lei 1
2019 299.751 lei în creștere față de 2018 277.121 lei în creștere față de 2018 934 lei în scădere față de 2018 — 420.941 lei 420.007 lei 1
2018 164.545 lei în creștere față de 2017 137.443 lei în creștere față de 2017 3.097 lei în creștere față de 2017 — 145.983 lei 142.886 lei 1
2017 7.435 lei 5.243 lei 600 lei — 6.043 lei 5.443 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare