OCV INGREDIENTS S.R.L.

Radiată din 30 mai 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

OCV INGREDIENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40075231, Nr. Reg. Com. J04/1650/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. GĂRII, BL.B2, AP.41, cod poștal 605400. Societatea este radiată din data de 30 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OCV INGREDIENTS S.R.L.
CUI
40075231
Stare
Radiată din 30 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/1650/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. GĂRII, BL.B2, AP.41
Cod poștal
605400
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, OCV INGREDIENTS S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 1.876 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.826 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.043 lei2018 · Profit net: −1.713 lei2019 · Profit net: −4.100 lei2020 · Profit net: 5.941 lei2021 · Profit net: −1.969 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.876 lei20182019: 12.826 lei13 mii20192020: 3.043 lei3 mii2020
Profit net lei
2018: −1.713 lei20182019: −4.100 lei−4 mii20192020: 5.941 lei6 mii20202021: −1.969 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru OCV INGREDIENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 2.033 lei — 392 lei −1.641 lei —
2023 — 0 lei 2.033 lei — 392 lei −1.641 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 2.033 lei — 392 lei −1.641 lei —
2021 — −1.969 lei în scădere față de 2020 2.033 lei în creștere față de 2020 — 392 lei −1.641 lei 1
2020 3.043 lei în scădere față de 2019 5.941 lei în creștere față de 2019 434 lei în scădere față de 2019 — 763 lei 329 lei 1
2019 12.826 lei în creștere față de 2018 −4.100 lei în scădere față de 2018 9.905 lei în creștere față de 2018 — 4.292 lei −5.613 lei 1
2018 1.876 lei −1.713 lei 7.954 lei 393 lei 6.048 lei −1.513 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare