ODEEA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 18374091, Nr. Reg. Com. J2006000415350. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, STR. PRINCIPALA, NR.396, cod poștal 307210. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ODEEA SRL
- CUI
- 18374091
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000415350
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 februarie 2006
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, STR. PRINCIPALA, NR.396
- Cod poștal
- 307210
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1421
- Domeniu de activitate
- Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)
Situații financiare
În 2025, ODEEA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 171 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −171 lei în scădere față de 2024 | 0 lei | 0 lei | 29.968 lei | 29.968 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei în scădere față de 2023 | 1.032 lei în scădere față de 2023 | 0 lei în scădere față de 2023 | 0 lei | 30.139 lei | 30.139 lei | 0 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 131.997 lei în creștere față de 2022 | 39.219 lei în scădere față de 2022 | 15.910 lei în creștere față de 2022 | 0 lei | 55.410 lei | 39.500 lei | 1 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 67.224 lei | 59.628 lei în creștere față de 2021 | 7.919 lei în scădere față de 2021 | 0 lei | 59.668 lei | 51.749 lei | 0 |
| 2021 | — | −211 lei în scădere față de 2020 | 8.818 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | 938 lei | −7.880 lei | — |
| 2020 | — | −110 lei în creștere față de 2019 | 8.718 lei | 111 lei | 938 lei | −7.669 lei | — |
| 2019 | 0 lei | −310 lei în scădere față de 2018 | 8.718 lei în creștere față de 2018 | 221 lei | 938 lei | −7.559 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei | −110 lei în creștere față de 2017 | 8.518 lei | 330 lei | 939 lei | −7.249 lei | 0 |
| 2017 | 0 lei | −1.690 lei în scădere față de 2016 | 8.518 lei în creștere față de 2016 | 440 lei | 939 lei | −7.139 lei | 0 |
| 2016 | 0 lei | −110 lei | 6.518 lei | 550 lei | 519 lei | −5.449 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
