OFTALEX MED S.R.L.

OFTALEX MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42046020, Nr. Reg. Com. J2019003813225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.10-12, PARTER. CAMERA 5, BL.937. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OFTALEX MED S.R.L.
CUI
42046020
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003813225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.10-12, PARTER. CAMERA 5, BL.937
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, OFTALEX MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 408.781 lei, un profit net de 257.195 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 137.164 lei2021 · Cifra de afaceri: 315.512 lei2022 · Cifra de afaceri: 341.027 lei2023 · Cifra de afaceri: 380.590 lei2024 · Cifra de afaceri: 376.021 lei2025 · Cifra de afaceri: 408.781 lei2019 · Profit net: −122 lei2020 · Profit net: 93.442 lei2021 · Profit net: 215.321 lei2022 · Profit net: 238.039 lei2023 · Profit net: 255.064 lei2024 · Profit net: 226.674 lei2025 · Profit net: 257.195 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 137.164 lei20202021: 315.512 lei20212022: 341.027 lei20222023: 380.590 lei20232024: 376.021 lei20242025: 408.781 lei409 mii2025
Profit net lei
2019: −122 lei−12220192020: 93.442 lei20202021: 215.321 lei20212022: 238.039 lei20222023: 255.064 lei20232024: 226.674 lei20242025: 257.195 lei257 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OFTALEX MED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 408.781 lei în creștere față de 2024 257.195 lei în creștere față de 2024 12.486 lei în scădere față de 2024 1.100 lei 268.821 lei 257.435 lei 2
2024 376.021 lei în scădere față de 2023 226.674 lei în scădere față de 2023 80.480 lei în creștere față de 2023 3.300 lei 304.543 lei 227.363 lei 2
2023 380.590 lei în creștere față de 2022 255.064 lei în creștere față de 2022 12.478 lei în creștere față de 2022 18.232 lei 356.355 lei 362.109 lei 2
2022 341.027 lei în creștere față de 2021 238.039 lei în creștere față de 2021 5.469 lei în scădere față de 2021 27.946 lei 225.873 lei 248.350 lei 2
2021 315.512 lei în creștere față de 2020 215.321 lei în creștere față de 2020 14.198 lei în creștere față de 2020 43.292 lei 226.934 lei 256.028 lei 2 în creștere față de 2020
2020 137.164 lei 93.442 lei în creștere față de 2019 13.389 lei în creștere față de 2019 52.366 lei 54.543 lei 93.520 lei 1
2019 — −122 lei 5.000 lei — 5.078 lei 78 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare