OFTALMONLINE SRL

Activitate suspendată din 1 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

OFTALMONLINE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38180472, Nr. Reg. Com. J35/3647/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ROMULUS, NR.41, CORP A. CAMERA 1, ET.P. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OFTALMONLINE SRL
CUI
38180472
Stare
Activitate suspendată din 1 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J35/3647/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ROMULUS, NR.41, CORP A. CAMERA 1, ET.P
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, OFTALMONLINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.573.486 lei, un profit net de 696.461 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 223.200 lei2018 · Cifra de afaceri: 10.484 lei2022 · Cifra de afaceri: 230.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.373.143 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.573.486 lei2017 · Profit net: 99.018 lei2018 · Profit net: −83 lei2019 · Profit net: −25 lei2020 · Profit net: −575 lei2021 · Profit net: −30 lei2022 · Profit net: 184.515 lei2023 · Profit net: 656.030 lei2024 · Profit net: 696.461 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 223.200 lei20172018: 10.484 lei20182022: 230.600 lei20222023: 1.373.143 lei20232024: 1.573.486 lei1,6 mil.2024
Profit net lei
2017: 99.018 lei'172018: −83 lei'182019: −25 lei'192020: −575 lei−575'202021: −30 lei'212022: 184.515 lei'222023: 656.030 lei'232024: 696.461 lei696 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru OFTALMONLINE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.573.486 lei în creștere față de 2023 696.461 lei în creștere față de 2023 253.860 lei în scădere față de 2023 200.812 lei 749.725 lei 696.702 lei 1
2023 1.373.143 lei în creștere față de 2022 656.030 lei în creștere față de 2022 303.621 lei în creștere față de 2022 230.934 lei 913.563 lei 841.050 lei 1
2022 230.600 lei 184.515 lei în creștere față de 2021 17.583 lei în creștere față de 2021 136 lei 202.467 lei 185.020 lei 1
2021 — −30 lei în creștere față de 2020 0 lei — 505 lei 505 lei —
2020 — −575 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 98.535 lei 98.535 lei —
2019 — −25 lei în creștere față de 2018 2.428 lei în scădere față de 2018 — 101.538 lei 99.110 lei —
2018 10.484 lei în scădere față de 2017 −83 lei în scădere față de 2017 2.612 lei în scădere față de 2017 — 101.747 lei 99.135 lei 1
2017 223.200 lei 99.018 lei 92.661 lei — 191.879 lei 99.218 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare