OFTAMED CHERIM S.R.L.

OFTAMED CHERIM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 43319420, Nr. Reg. Com. J2020002997139. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.10, CAMERA 1, BL.IP10, SC.B, ET.3, AP.27, cod poștal 905600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OFTAMED CHERIM S.R.L.
CUI
43319420
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002997139
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.10, CAMERA 1, BL.IP10, SC.B, ET.3, AP.27
Cod poștal
905600
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, OFTAMED CHERIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 211.931 lei, o pierdere netă de 75.192 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 191.248 lei2022 · Cifra de afaceri: 383.278 lei2023 · Cifra de afaceri: 505.870 lei2024 · Cifra de afaceri: 563.578 lei2025 · Cifra de afaceri: 211.931 lei2020 · Profit net: −807 lei2021 · Profit net: 152.928 lei2022 · Profit net: 282.804 lei2023 · Profit net: 290.972 lei2024 · Profit net: 194.872 lei2025 · Profit net: −75.192 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 191.248 lei20212022: 383.278 lei20222023: 505.870 lei20232024: 563.578 lei564 mii20242025: 211.931 lei212 mii2025
Profit net lei
2020: −807 lei20202021: 152.928 lei20212022: 282.804 lei20222023: 290.972 lei291 mii20232024: 194.872 lei20242025: −75.192 lei−75 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OFTAMED CHERIM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 211.931 lei în scădere față de 2024 −75.192 lei în scădere față de 2024 206.328 lei în scădere față de 2024 209.426 lei 452.198 lei 455.296 lei 1
2024 563.578 lei în creștere față de 2023 194.872 lei în scădere față de 2023 254.884 lei în creștere față de 2023 287.424 lei 497.948 lei 530.488 lei 1
2023 505.870 lei în creștere față de 2022 290.972 lei în creștere față de 2022 76.737 lei în scădere față de 2022 155.762 lei 333.030 lei 412.055 lei 1
2022 383.278 lei în creștere față de 2021 282.804 lei în creștere față de 2021 124.684 lei în creștere față de 2021 118.940 lei 288.788 lei 283.044 lei 1
2021 191.248 lei 152.928 lei în creștere față de 2020 63.947 lei în creștere față de 2020 24.578 lei 191.690 lei 152.321 lei 1
2020 — −807 lei 1.623 lei 229 lei 787 lei −607 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare