OLI MARCHIS FOTOGRAF S.R.L.

Radiată din 22 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

OLI MARCHIS FOTOGRAF S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41305240, Nr. Reg. Com. J30/717/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ION GHICA, NR.37, cod poștal 440091. Societatea este radiată din data de 22 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OLI MARCHIS FOTOGRAF S.R.L.
CUI
41305240
Stare
Radiată din 22 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J30/717/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ION GHICA, NR.37
Cod poștal
440091
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, OLI MARCHIS FOTOGRAF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.250 lei, un profit net de 47.773 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201920202022202420252019 · Cifra de afaceri: 40.454 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.931 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.825 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.325 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.250 lei2019 · Profit net: 7.291 lei2020 · Profit net: −18.170 lei2022 · Profit net: 147 lei2024 · Profit net: −19.362 lei2025 · Profit net: 47.773 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.454 lei40 mii20192020: 29.931 lei20202022: 4.825 lei20222024: 2.325 lei20242025: 3.250 lei3 mii2025
Profit net lei
2019: 7.291 lei20192020: −18.170 lei20202022: 147 lei20222024: −19.362 lei−19 mii20242025: 47.773 lei48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OLI MARCHIS FOTOGRAF S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.250 lei în creștere față de 2024 47.773 lei în creștere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — — 0 lei —
2024 2.325 lei în scădere față de 2022 −19.362 lei în scădere față de 2022 33.178 lei în creștere față de 2022 31.612 lei 1.230 lei −47.773 lei —
2022 4.825 lei în scădere față de 2020 147 lei în creștere față de 2020 28.573 lei în creștere față de 2020 71.137 lei 1.991 lei −27.591 lei —
2020 29.931 lei în scădere față de 2019 −18.170 lei în scădere față de 2019 18.415 lei în creștere față de 2019 96.424 lei 8.766 lei −10.679 lei 2
2019 40.454 lei 7.291 lei 8.802 lei 109.067 lei 52.783 lei 7.491 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare