OLTEANU MOV CONSTRUCT SRL

OLTEANU MOV CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 38283605, Nr. Reg. Com. J2017000612340. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT POROSCHIA COM. POROSCHIA, cod poștal 147280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OLTEANU MOV CONSTRUCT SRL
CUI
38283605
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000612340
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2017
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT POROSCHIA COM. POROSCHIA
Cod poștal
147280
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, OLTEANU MOV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 718.502 lei, un profit net de 2.681 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 12.779 lei2019 · Cifra de afaceri: 280.520 lei2020 · Cifra de afaceri: 306.062 lei2021 · Cifra de afaceri: 390.534 lei2022 · Cifra de afaceri: 535.044 lei2023 · Cifra de afaceri: 484.851 lei2024 · Cifra de afaceri: 563.963 lei2025 · Cifra de afaceri: 718.502 lei2018 · Profit net: −17.068 lei2019 · Profit net: −38.765 lei2020 · Profit net: −133.880 lei2021 · Profit net: 7.882 lei2022 · Profit net: 5.357 lei2023 · Profit net: 7.630 lei2024 · Profit net: 4.636 lei2025 · Profit net: 2.681 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.779 lei'182019: 280.520 lei'192020: 306.062 lei'202021: 390.534 lei'212022: 535.044 lei'222023: 484.851 lei'232024: 563.963 lei'242025: 718.502 lei719 mii'25
Profit net lei
2018: −17.068 lei'182019: −38.765 lei'192020: −133.880 lei−134 mii'202021: 7.882 lei8 mii'212022: 5.357 lei'222023: 7.630 lei'232024: 4.636 lei'242025: 2.681 lei3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru OLTEANU MOV CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 718.502 lei în creștere față de 2024 2.681 lei în scădere față de 2024 644.092 lei în scădere față de 2024 356.027 lei 122.704 lei −160.927 lei 6 în creștere față de 2024
2024 563.963 lei în creștere față de 2023 4.636 lei în scădere față de 2023 752.919 lei în scădere față de 2023 385.472 lei 199.695 lei −163.608 lei 5
2023 484.851 lei în scădere față de 2022 7.630 lei în creștere față de 2022 837.715 lei în scădere față de 2022 473.278 lei 189.973 lei −168.245 lei 5
2022 535.044 lei în creștere față de 2021 5.357 lei în scădere față de 2021 926.002 lei în scădere față de 2021 561.790 lei 182.119 lei −175.874 lei 5 în creștere față de 2021
2021 390.534 lei în creștere față de 2020 7.882 lei în creștere față de 2020 1.029.270 lei în creștere față de 2020 644.587 lei 197.232 lei −181.232 lei 4 în creștere față de 2020
2020 306.062 lei în creștere față de 2019 −133.880 lei în scădere față de 2019 1.009.199 lei în creștere față de 2019 378.627 lei 439.383 lei −189.113 lei 3 în creștere față de 2019
2019 280.520 lei în creștere față de 2018 −38.765 lei în scădere față de 2018 502.614 lei în creștere față de 2018 287.441 lei 159.940 lei −55.233 lei 2
2018 12.779 lei −17.068 lei 339.146 lei 309.626 lei 12.652 lei −16.868 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare