OMNIA FARMACII SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17462667, Nr. Reg. Com. J2005006620409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 8 aprilie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PRECIZIEI, NR.1, TRONSON 1. BIROUL NR. 14, ET.4, cod poștal 062202. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- OMNIA FARMACII SRL
- CUI
- 17462667
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005006620409
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 aprilie 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PRECIZIEI, NR.1, TRONSON 1. BIROUL NR. 14, ET.4
- Cod poștal
- 062202
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, OMNIA FARMACII SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2024 | 4.540.572 lei | 3.157.482 lei | 0 lei | −1.383.090 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −7.660 lei în scădere față de 2023 | 4.540.572 lei în scădere față de 2023 | 3.157.482 lei | 0 lei | −1.383.090 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 7.780.393 lei | 3.157.512 lei | 3.247.451 lei | −1.375.430 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2021 | 7.780.393 lei în scădere față de 2021 | 3.157.512 lei | 3.247.451 lei | −1.375.430 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −5.113.373 lei în scădere față de 2020 | 16.372.308 lei în scădere față de 2020 | 3.157.512 lei | 11.839.366 lei | −1.375.430 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 17.554.678 lei | 8.268.043 lei | 13.024.578 lei | 3.737.943 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2018 | 17.554.678 lei | 8.268.043 lei | 13.024.578 lei | 3.737.943 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei | −396.902 lei în scădere față de 2017 | 17.554.678 lei în creștere față de 2017 | 8.268.043 lei | 13.024.578 lei | 3.737.943 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2016 | 17.291.515 lei în scădere față de 2016 | 8.268.043 lei | 13.158.317 lei | 4.134.845 lei | — |
| 2016 | 0 lei | −59.128 lei | 17.292.004 lei | 8.268.043 lei | 13.158.806 lei | 4.134.845 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
