ON POINT EVENTS PRODUCTION S.R.L.

ON POINT EVENTS PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45383348, Nr. Reg. Com. J2021022274400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202 B, CAMERA 42. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ON POINT EVENTS PRODUCTION S.R.L.
CUI
45383348
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021022274400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202 B, CAMERA 42
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2025, ON POINT EVENTS PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 742.354 lei, un profit net de 417.092 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 344.462 lei2023 · Cifra de afaceri: 489.382 lei2024 · Cifra de afaceri: 580.042 lei2025 · Cifra de afaceri: 742.354 lei2021 · Profit net: −1.500 lei2022 · Profit net: 216.883 lei2023 · Profit net: 232.101 lei2024 · Profit net: 254.561 lei2025 · Profit net: 417.092 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 344.462 lei20222023: 489.382 lei20232024: 580.042 lei20242025: 742.354 lei742 mii2025
Profit net lei
2021: −1.500 lei−2 mii20212022: 216.883 lei20222023: 232.101 lei20232024: 254.561 lei20242025: 417.092 lei417 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ON POINT EVENTS PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 742.354 lei în creștere față de 2024 417.092 lei în creștere față de 2024 165.511 lei în creștere față de 2024 95.950 lei 486.894 lei 417.333 lei 1
2024 580.042 lei în creștere față de 2023 254.561 lei în creștere față de 2023 147.212 lei în creștere față de 2023 51.314 lei 350.699 lei 254.801 lei 1
2023 489.382 lei în creștere față de 2022 232.101 lei în creștere față de 2022 77.893 lei în creștere față de 2022 5.658 lei 304.577 lei 232.342 lei 1
2022 344.462 lei 216.883 lei în creștere față de 2021 69.473 lei în creștere față de 2021 — 285.056 lei 215.583 lei 1
2021 — −1.500 lei 2.000 lei — 700 lei −1.300 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare