ONCOASSIST S.R.L.

ONCOASSIST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39473039, Nr. Reg. Com. J2018001202291. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.185, (COMPLEX CIOCEANU). CAMERA 12, cod poștal 100276. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONCOASSIST S.R.L.
CUI
39473039
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001202291
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.185, (COMPLEX CIOCEANU). CAMERA 12
Cod poștal
100276
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, ONCOASSIST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150.709 lei, o pierdere netă de 3.287 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 14.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 82.593 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.649 lei2021 · Cifra de afaceri: 162.375 lei2022 · Cifra de afaceri: 186.952 lei2023 · Cifra de afaceri: 195.919 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.363 lei2025 · Cifra de afaceri: 150.709 lei2018 · Profit net: 7.239 lei2019 · Profit net: 65.859 lei2020 · Profit net: 1.888 lei2021 · Profit net: 84.419 lei2022 · Profit net: 94.494 lei2023 · Profit net: 52.854 lei2024 · Profit net: 30.177 lei2025 · Profit net: −3.287 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 14.000 lei'182019: 82.593 lei'192020: 86.649 lei'202021: 162.375 lei'212022: 186.952 lei'222023: 195.919 lei196 mii'232024: 115.363 lei'242025: 150.709 lei151 mii'25
Profit net lei
2018: 7.239 lei'182019: 65.859 lei'192020: 1.888 lei'202021: 84.419 lei'212022: 94.494 lei94 mii'222023: 52.854 lei'232024: 30.177 lei'242025: −3.287 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ONCOASSIST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 150.709 lei în creștere față de 2024 −3.287 lei în scădere față de 2024 160.135 lei în creștere față de 2024 309.782 lei 150.010 lei 301.844 lei 1
2024 115.363 lei în scădere față de 2023 30.177 lei în scădere față de 2023 120.418 lei în creștere față de 2023 270 lei 424.658 lei 305.131 lei 1
2023 195.919 lei în creștere față de 2022 52.854 lei în scădere față de 2022 108.948 lei în creștere față de 2022 2.164 lei 380.525 lei 274.953 lei 1
2022 186.952 lei în creștere față de 2021 94.494 lei în creștere față de 2021 100.210 lei în scădere față de 2021 54.537 lei 267.616 lei 222.099 lei 1
2021 162.375 lei în creștere față de 2020 84.419 lei în creștere față de 2020 106.392 lei în scădere față de 2020 101.770 lei 163.310 lei 159.605 lei 1
2020 86.649 lei în creștere față de 2019 1.888 lei în scădere față de 2019 126.947 lei în scădere față de 2019 152.520 lei 49.523 lei 75.186 lei 1
2019 82.593 lei în creștere față de 2018 65.859 lei în creștere față de 2018 143.099 lei în creștere față de 2018 190.000 lei 25.608 lei 73.298 lei 1
2018 14.000 lei 7.239 lei 1.367 lei — 8.806 lei 7.439 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare