ONCOLOGY-SUPPORT S.R.L.

ONCOLOGY-SUPPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42630737, Nr. Reg. Com. J2020001252222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 16 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT BÂRNOVA COM. BÂRNOVA, STR ORIZONTULUI, NR.6, cod poștal 700221. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONCOLOGY-SUPPORT S.R.L.
CUI
42630737
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001252222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iunie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT BÂRNOVA COM. BÂRNOVA, STR ORIZONTULUI, NR.6
Cod poștal
700221
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, ONCOLOGY-SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 343.719 lei, un profit net de 211.771 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 61.352 lei2021 · Cifra de afaceri: 124.981 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.299 lei2023 · Cifra de afaceri: 116.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 195.141 lei2025 · Cifra de afaceri: 343.719 lei2020 · Profit net: 58.553 lei2021 · Profit net: 102.328 lei2022 · Profit net: 63.536 lei2023 · Profit net: −4.748 lei2024 · Profit net: 50.336 lei2025 · Profit net: 211.771 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 61.352 lei20202021: 124.981 lei20212022: 94.299 lei20222023: 116.501 lei20232024: 195.141 lei20242025: 343.719 lei344 mii2025
Profit net lei
2020: 58.553 lei20202021: 102.328 lei20212022: 63.536 lei20222023: −4.748 lei−5 mii20232024: 50.336 lei20242025: 211.771 lei212 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ONCOLOGY-SUPPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 343.719 lei în creștere față de 2024 211.771 lei în creștere față de 2024 153.528 lei în scădere față de 2024 164.195 lei 154.501 lei 165.168 lei —
2024 195.141 lei în creștere față de 2023 50.336 lei în creștere față de 2023 230.973 lei în scădere față de 2023 225.723 lei 168.647 lei 163.397 lei 1
2023 116.501 lei în creștere față de 2022 −4.748 lei în scădere față de 2022 250.972 lei în creștere față de 2022 282.768 lei 81.265 lei 113.061 lei 1
2022 94.299 lei în scădere față de 2021 63.536 lei în scădere față de 2021 19.191 lei în scădere față de 2021 2.317 lei 131.491 lei 114.617 lei —
2021 124.981 lei în creștere față de 2020 102.328 lei în creștere față de 2020 19.206 lei în creștere față de 2020 3.867 lei 66.420 lei 51.081 lei —
2020 61.352 lei 58.553 lei 9.025 lei 122 lei 67.656 lei 58.753 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare