ONE STOP EVENTS S.R.L.

ONE STOP EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 41542920, Nr. Reg. Com. J16/2304/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, ALEEA 2 DRUMUL CORNESULUI, NR.15. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONE STOP EVENTS S.R.L.
CUI
41542920
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/2304/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, ALEEA 2 DRUMUL CORNESULUI, NR.15
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2025, ONE STOP EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 83.983 lei, un profit net de 39.948 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 22.814 lei2023 · Cifra de afaceri: 47.736 lei2024 · Cifra de afaceri: 74.760 lei2025 · Cifra de afaceri: 83.983 lei2020 · Profit net: −26.564 lei2021 · Profit net: −1.841 lei2022 · Profit net: −19.627 lei2023 · Profit net: 4.879 lei2024 · Profit net: 28.422 lei2025 · Profit net: 39.948 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 22.814 lei20222023: 47.736 lei20232024: 74.760 lei20242025: 83.983 lei84 mii2025
Profit net lei
2020: −26.564 lei−27 mii20202021: −1.841 lei20212022: −19.627 lei20222023: 4.879 lei20232024: 28.422 lei20242025: 39.948 lei40 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ONE STOP EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 83.983 lei în creștere față de 2024 39.948 lei în creștere față de 2024 16.650 lei în scădere față de 2024 1.852 lei 40.215 lei 25.417 lei —
2024 74.760 lei în creștere față de 2023 28.422 lei în creștere față de 2023 29.750 lei în scădere față de 2023 2.287 lei 12.932 lei −14.531 lei —
2023 47.736 lei în creștere față de 2022 4.879 lei în creștere față de 2022 56.768 lei în scădere față de 2022 2.723 lei 11.093 lei −42.952 lei 1
2022 22.814 lei −19.627 lei în scădere față de 2021 58.736 lei în creștere față de 2021 3.119 lei 7.785 lei −47.832 lei —
2021 — −1.841 lei în creștere față de 2020 29.033 lei 566 lei 262 lei −28.205 lei —
2020 — −26.564 lei 29.033 lei 2.407 lei 262 lei −26.364 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare