ONE TOUCH SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L.

ONE TOUCH SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38965823, Nr. Reg. Com. J29/472/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, FÎNTÎNELE, NR.694, CAM.1, cod poștal 107240. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONE TOUCH SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L.
CUI
38965823
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/472/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, FÎNTÎNELE, NR.694, CAM.1
Cod poștal
107240
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, ONE TOUCH SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 77.211 lei, un profit net de 33.072 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 244.522 lei2019 · Cifra de afaceri: 295.232 lei2020 · Cifra de afaceri: 196.731 lei2021 · Cifra de afaceri: 245.497 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.087 lei2023 · Cifra de afaceri: 520.714 lei2024 · Cifra de afaceri: 122.345 lei2025 · Cifra de afaceri: 77.211 lei2018 · Profit net: 202.573 lei2019 · Profit net: 179.704 lei2020 · Profit net: 141.039 lei2021 · Profit net: 144.030 lei2022 · Profit net: 166.233 lei2023 · Profit net: 194.134 lei2024 · Profit net: −32.395 lei2025 · Profit net: 33.072 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 244.522 lei'182019: 295.232 lei'192020: 196.731 lei'202021: 245.497 lei'212022: 291.087 lei'222023: 520.714 lei521 mii'232024: 122.345 lei'242025: 77.211 lei77 mii'25
Profit net lei
2018: 202.573 lei203 mii'182019: 179.704 lei'192020: 141.039 lei'202021: 144.030 lei'212022: 166.233 lei'222023: 194.134 lei'232024: −32.395 lei−32 mii'242025: 33.072 lei33 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ONE TOUCH SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 77.211 lei în scădere față de 2024 33.072 lei în creștere față de 2024 46.691 lei în creștere față de 2024 33.964 lei 230.712 lei 217.985 lei —
2024 122.345 lei în scădere față de 2023 −32.395 lei în scădere față de 2023 34.220 lei în scădere față de 2023 66.221 lei 152.912 lei 184.913 lei —
2023 520.714 lei în creștere față de 2022 194.134 lei în creștere față de 2022 61.675 lei în creștere față de 2022 95.393 lei 326.889 lei 360.607 lei —
2022 291.087 lei în creștere față de 2021 166.233 lei în creștere față de 2021 53.141 lei în scădere față de 2021 107.446 lei 112.168 lei 166.473 lei —
2021 245.497 lei în creștere față de 2020 144.030 lei în creștere față de 2020 58.532 lei în creștere față de 2020 34.597 lei 168.205 lei 144.270 lei —
2020 196.731 lei în scădere față de 2019 141.039 lei în scădere față de 2019 21.752 lei în creștere față de 2019 20.665 lei 142.366 lei 141.279 lei —
2019 295.232 lei în creștere față de 2018 179.704 lei în scădere față de 2018 7.580 lei în creștere față de 2018 17.519 lei 267.288 lei 277.227 lei —
2018 244.522 lei 202.573 lei 3.079 lei 20.193 lei 185.659 lei 202.773 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare